Kalendarz - NOSPR
Sobota
Noce i poranki organowe / Prima aprilis, czyli walc na cztery nogi
Koncerty organowe
/Mój Karnet
20:30
Noce i poranki organowe / Prima aprilis, czyli walc na cztery nogi
Sala koncertowa
Niedziela
Arvo Pärt – czysta kontemplacja
Mój Karnet
/Camerata Silesia
18:00
Arvo Pärt – czysta kontemplacja
Sala koncertowa
NOSPR / Kaspszyk / 27. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena
NOSPR on Tour
19:30
NOSPR / Kaspszyk / 27. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena
Filharmonia Narodowa
Poniedziałek
Akademia NOSPR „od podszewki” – młodych głos
Edukacja
/Scena Młodych
19:30
Akademia NOSPR „od podszewki” – młodych głos
Sala kameralna
Środa
Kalejdoskop / „Obraz dźwiękiem malowany, czyli muzyka – malarstwo
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Kalejdoskop / „Obraz dźwiękiem malowany, czyli muzyka – malarstwo
Sala kameralna
Kalejdoskop / „Obraz dźwiękiem malowany, czyli muzyka – malarstwo
Edukacja
/Kalejdoskop
11:30
Kalejdoskop / „Obraz dźwiękiem malowany, czyli muzyka – malarstwo
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR / Foster / Nehring – Chopin po Chopinowsku
S1Abonament
19:30
NOSPR / Foster / Nehring – Chopin po Chopinowsku
Sala koncertowa
Wtorek
JazzKLUB / Rodrigo Amado – The Bridge
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / Rodrigo Amado – The Bridge
Sala kameralna
Piątek
Otwarcie wystawy NOSPR x BMW ART CLUB: Projekt „Digital Grotesque III” Michaela Hansmeyera
10:00
Otwarcie wystawy NOSPR x BMW ART CLUB: Projekt „Digital Grotesque III” Michaela Hansmeyera
Foyer NOSPR
NOSPR / Peleggi / Segev / Tańcz! – mówią Beethoven i Rumi
S2Abonament
19:30
NOSPR / Peleggi / Segev / Tańcz! – mówią Beethoven i Rumi
Sala koncertowa
Sobota
Niedziela
Poniedziałek
Alicja Majewska / "Piosenki Korcza i Andrusa"
Koncerty zewnętrzne
19:00
Alicja Majewska / "Piosenki Korcza i Andrusa"
Sala koncertowa
Wtorek
Kwartet Śląski / Mieczysław Wajnberg – wszystkie kwartety smyczkowe – śladem dedykacji
Mój Karnet
/Kwartet Śląski
19:30
Kwartet Śląski / Mieczysław Wajnberg – wszystkie kwartety smyczkowe – śladem dedykacji
Sala kameralna
Środa
Projekt symfonia / Edukacyjne koncerty symfoniczne
12:00
Projekt symfonia / Edukacyjne koncerty symfoniczne
Sala koncertowa
Czwartek
PORTICO QUARTET / support: Dobrawa Czocher
Koncerty zewnętrzne
20:00
PORTICO QUARTET / support: Dobrawa Czocher
Sala koncertowa
Piątek
Muzyka dawna / Arte dei Suonatori / Karol Mossakowski (koncert przeniesiony)
Mój Karnet
/Muzyka dawna
19:30
Muzyka dawna / Arte dei Suonatori / Karol Mossakowski (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Sobota
Arte dei Suonatori / Mossakowski / Kiedy Mozart był dzieckiem
Koncerty organowe
/Muzyka dawna
19:30
Arte dei Suonatori / Mossakowski / Kiedy Mozart był dzieckiem
Sala koncertowa
Niedziela
NOSPR / Vanoosten / Hamos / Z opery zrodzone
S3Abonament
12:00
NOSPR / Vanoosten / Hamos / Z opery zrodzone
Sala koncertowa
Poniedziałek
Pieśni Getto / André Ochodlo & The Odem’s Quintet
Koncerty specjalne
19:30
Pieśni Getto / André Ochodlo & The Odem’s Quintet
Sala kameralna
Wtorek
JazzKLUB / Katowice JazzArt Festival prezentuje: Yumi Ito – Ysla
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / Katowice JazzArt Festival prezentuje: Yumi Ito – Ysla
Sala kameralna
Środa
Projekt symfonia / Edukacyjne koncerty symfoniczne
12:00
Projekt symfonia / Edukacyjne koncerty symfoniczne
Sala koncertowa
Czwartek
Kameraliści NOSPR / „Między drapieżną dzikością a smętnym rozmarzeniem”
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
Kameraliści NOSPR / „Między drapieżną dzikością a smętnym rozmarzeniem”
Sala kameralna
Sobota
polsko-żydowskie sploty / Kotnowska / Sałajczyk (koncert przeniesiony)
Po mistrzowsku
/Koncerty specjalne
19:30
polsko-żydowskie sploty / Kotnowska / Sałajczyk (koncert przeniesiony)
Sala kameralna
Niedziela