Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Zespół - NOSPR

Zespół

Ewa Bogusz-Moore

Ewa Bogusz-Moore

Dyrektor Naczelny i Programowy

Lawrence Foster

Lawrence Foster

Dyrektor Artystyczny, I Dyrygent

Zofia Zembrzuska

Zofia Zembrzuska

Zastępca Dyrektora

Biuro Dyrekcji (w terminie 29.06 ­– 13.07 sekretariat czynny w godz. 10:00 – 13:00)

Ewelina Szlachta

Koordynator Biura Dyrekcji

Zuzanna Stach

Asystentka Dyrekcji

Dział Programowy

Anna Harasimowicz

Zastępca Kierownika Działu Programowego

Karolina Lucja

Specjalista ds. programu organowego i zespołów zewnętrznych

Wioleta Żochowska

Specjalista ds. Orkiestry

Joanna Syrnicka

Specjalista ds. Nutoteki

Monika Drygalska

Specjalista ds. Nutoteki

Joanna Czerwińska

Specjalista ds. Nutoteki

Angelika Kostrzewska

Specjalista ds. Administracji

Dział Edukacji

Anna Domańska

Kierownik Działu Edukacji

Aleksandra Batog

Zastępca Kierownika Działu Edukacji

Anna Lis

Specjalista ds. Edukacji Muzycznej Dzieci

Monika Drygalska

Nauczyciel Suzuki

Dział Produkcji

Katarzyna Moliszewska-Spandel

Kierownik Działu Produkcji

Daria Brodacka

Zastępca Kierownika Działu Produkcji

Anna Kokosza

Specjalista Producent

Rozalia Pawłowska

Specjalista Producent

Dorota Wilk

Specjalista ds. Organizacji Pracy Artystycznej

Małgorzata Czech-Pająk

Specjalista ds. Organizacji Pracy Artystycznej

Urszula Kondel

Specjalista Producent

Dział Nagrań

Wojciech Marzec

p.o. Kierownika Działu Nagrań - Reżyser Dźwięku

Justyna Popiel

Reżyser Dźwięku

Piotr Grabowski

Specjalista ds. Realizacji Dźwięku

Dział Organizacji i Rozwoju Publiczności

Katarzyna Spyra

Kierownik Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności, Koordynator ds. dostępności w NOSPR

Martyna Gębicka

Zastępca Kierownika Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności

Barbara Olechowska-Nowak

Starszy Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Anna Wilińska

Starszy Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Dorota Pieron

Kasjer Biletowy

Roman Chmielewski

Kasjer Biletowy

Piotr Stępniak

Kasjer Biletowy

Dział Marketingu i Komunikacji

Marta Grochowska

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Maria Paliwoda

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji, Koordynator Mediów Społecznościowych

Kamil Baron

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Łucja Siedlik

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Dział Personalny

Aleksandra Hałupka

p.o. Kierownika Działu Personalnego

Monika Cebula

Specjalista ds. Personalnych

Dział Księgowości

Dział Administracji

Paweł Solski

Kierownik Działu Administracji

Aneta Bartnicka

Zastępca Kierownika Działu Administracji

Małgorzata Moś

Specjalista ds. Administracji

Katarzyna Kucińska

Specjalista ds. Archiwum, Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Maria Wiącek

Pracownik ds. Organizacyjnych

Mirosława Jurek

Pracownik ds. Organizacyjnych

Halina Badowska-Krzywobłocka

Portier

Bogumiła Hałuzo

Portier

Dział Zarządzania Budynkiem

Mateusz Dębowy

Kierownik Działu Zarządzania Budynkiem

Edward Misielak

Zastępca Kierownika Działu Zarządzania Budynkiem

Piotr Czwordon

Specjalista Elektryk-Automatyk ds. Wentylacji i Klimatyzacji

Marcin Giełda

Główny Specjalista Elektryk

Arkadiusz Szweda

Specjalista Mechanik-Hydraulik

Dariusz Domagalski

Główny Specjalista ds. IT

Jakub Szmidt

Specjalista ds. IT

Mariusz Płatek

Specjalista Elektryk

Dział Obsługi Koncertów

Adam Szymczyk

Kierownik Działu Obsługi Koncertów

Marek Jurek

Zastępca Kierownika Działu Obsługi Koncertów

Witold Baron

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Robert Ślęk

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Krzysztof Ścieszka

Specjalista Akustyk / Inspicjent

Wojciech Burski

Specjalista Akustyk

Wojciech Harasimowicz

Specjalista Akustyk / Multimedia

Jacek Bąk

Specjalista ds. estrady i multimediów

Paweł Kochanek

Stroiciel

Sebastian Grima

Stroiciel

Piotr Sadlik

Specjalista Oświetlenia

Szymon Adamczyk

Specjalista Oświetlenia

Dariusz Korcz

Lutnik

Dział Planowania i Analiz

Katarzyna Sawczak

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

Joanna Ryguła

Starszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Romana Hachuła

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

BHP

Przemysław Łaszczyk

Specjalista ds. BHP i P. Poż

Najbliższe koncerty

NOSPR / Antoni Wit / Krzysztof Książek / Pamięci Wojciecha Kilara
Koncerty specjalne
202219:30
Zdjęcie portretowe Wojciecha Kilara

NOSPR / Antoni Wit / Krzysztof Książek / Pamięci Wojciecha Kilara

Sala koncertowa

NOSPR / Domingo Hindoyan / Rudolf Buchbinder
S1Abonament
202219:30
Dyrygent Domingo Hindoyan

NOSPR / Domingo Hindoyan / Rudolf Buchbinder

Sala koncertowa

NILS FRAHM - MUSIC FOR KATOWICE
Koncerty zewnętrzne
202220:00

NILS FRAHM - MUSIC FOR KATOWICE

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
NOSPR / Domingo Hindoyan / Kateřina Kněžíková / Tymoteusz Bies
S2Abonament
202219:30

NOSPR / Domingo Hindoyan / Kateřina Kněžíková / Tymoteusz Bies

Sala koncertowa

Henryk Miśkiewicz & Przyjaciele
Koncerty zewnętrzne
202218:00

Henryk Miśkiewicz & Przyjaciele

Sala koncertowa

Kup bilet
NOSPR / Clelia Cafiero / Adam del Monte / Śląska Jesień Gitarowa
S3Abonament
202212:00

NOSPR / Clelia Cafiero / Adam del Monte / Śląska Jesień Gitarowa

Sala koncertowa

Koncert z udziałem laureatów XVI Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu
Koncerty specjalne
202219:30

Koncert z udziałem laureatów XVI Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu

Sala koncertowa

Yasmin Levy
Koncerty zewnętrzne
202220:00
Portretowe zdjęcie Yasmin Levy

Yasmin Levy

Sala koncertowa

Kup bilet
Camerata Salzburg / Giovanni Guzzo
S3Abonament
202212:00

Camerata Salzburg / Giovanni Guzzo

Sala koncertowa

Marcus Miller
Koncerty zewnętrzne
202220:00
Zdjęcie portretowe Marcusa Millera.

Marcus Miller

Sala koncertowa

Kup bilet

Zapisz się naNewsletter

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading