Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Zespół - NOSPR

Zespół

Ewa Bogusz-Moore

Ewa Bogusz-Moore

Dyrektor Naczelny i Programowy

Lawrence Foster

Lawrence Foster

Dyrektor Artystyczny, I Dyrygent

Zofia Zembrzuska

Zofia Zembrzuska

Zastępca Dyrektora

Biuro Dyrekcji

Anna Wilińska

Asystentka Dyrekcji

Zuzanna Stach

Asystentka Dyrekcji

Dział Programowy

Anna Bywalec-Fojcik

Kierownik Działu Programowego

Anna Harasimowicz

Zastępca Kierownika Działu Programowego

Joanna Syrnicka

Specjalista ds. Nutoteki

Monika Drygalska

Specjalista ds. Nutoteki

Dział Edukacji

Anna Domańska

Kierownik Działu Edukacji

Aleksandra Batog

p.o. Kierownik Działu Edukacji

Anna Lis

Specjalista ds. Edukacji Muzycznej Dzieci

Monika Drygalska

Nauczyciel Suzuki

Dział Produkcji

Katarzyna Moliszewska-Spandel

Kierownik Działu Produkcji

Daria Brodacka

Zastępca Kierownika Działu Produkcji

Anna Kokosza

Specjalista Producent

Rozalia Pawłowska

Specjalista Producent

Dorota Wilk

Specjalista ds. Organizacji Pracy Artystycznej

Małgorzata Czech-Pająk

Specjalista ds. Organizacji Pracy Artystycznej

Marzena Biwo

Specjalista Producent

Dział Nagrań

Wojciech Marzec

p.o. Kierownika Działu Nagrań - II Reżyser Dźwięku

Piotr Grabowski

Specjalista ds. Realizacji Dźwięku

Dział Organizacji i Rozwoju Publiczności

Katarzyna Spyra

Kierownik Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności; Koordynator ds. dostępności w NOSPR

Paweł Solski

Zastępca Kierownika Działu Organizacji i Rozwoju Publiczności

Sławomir Szczurek

Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Barbara Olechowska-Nowak

Specjalista w Dziale Organizacji i Rozwoju Publiczności

Dorota Pieron

Kasjer Biletowy

Roman Chmielewski

Kasjer Biletowy

Piotr Stępniak

Kasjer Biletowy

Dział Marketingu i Komunikacji

Iwona Sobczyk

Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji

Szymon Maliszewski

Zastępca Kierownika Działu Marketingu i Komunikacji

Marta Grochowska

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Maria Paliwoda

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Kamil Baron

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Dział Personalny

Ewa Łatka

Kierownik Działu Personalnego

Aleksandra Hałupka

Starszy Specjalista ds. Personalnych

Dział Księgowości

Dział Administracji

Sylwia Kośnik

Kierownik Działu Administracji

Małgorzata Moś

Specjalista ds. Administracji

Katarzyna Kucińska

Specjalista ds. Archiwum

Aneta Bartnicka

Specjalista ds. Administracji

Maria Wiącek

Pracownik ds. Organizacyjnych

Mirosława Jurek

Pracownik ds. Organizacyjnych

Halina Badowska-Krzywobłocka

Portier

Bogumiła Hałuzo

Portier

Dział Zarządzania Budynkiem

Mateusz Dębowy

Kierownik Działu Zarządzania Budynkiem

Edward Misielak

Zastępca Kierownika Działu Zarządzania Budynkiem

Piotr Czwordon

Specjalista Elektryk-Automatyk ds. Wentylacji i Klimatyzacji

Marcin Giełda

Główny Specjalista Elektryk

Arkadiusz Szweda

Specjalista Mechanik-Hydraulik

Dariusz Domagalski

Główny Specjalista ds. IT

Jacek Bąk

Specjalista Informatyk

Mariusz Płatek

Specjalista Elektryk

Dział Obsługi Koncertów

Adam Szymczyk

Kierownik Działu Obsługi Koncertów

Marek Jurek

Zastępca Kierownika Działu Obsługi Koncertów

Witold Baron

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Robert Ślęk

Specjalista ds. Obsługi Koncertów

Krzysztof Ścieszka

Specjalista Akustyk / Inspicjent

Wojciech Burski

Specjalista Akustyk

Wojciech Harasimowicz

Specjalista Akustyk

Dariusz Korcz

Lutnik

Paweł Kochanek

Stroiciel

Sebastian Grima

Stroiciel

Piotr Sadlik

Specjalista Oświetlenia

Szymon Adamczyk

Specjalista Oświetlenia

Dział Planowania i Analiz

Katarzyna Sawczak

Starszy Specjalista ds. Kontrolingu

Joanna Ryguła

Starszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Romana Hachuła

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

BHP

Przemysław Łaszczyk

Specjalista ds. BHP i P. Poż

Najbliższe koncerty

9. Festiwal Prawykonań / NOSPR / Franck Ollu
Festiwal Prawykonań
202118:00

9. Festiwal Prawykonań / NOSPR / Franck Ollu

Sala koncertowa

Kup bilet
JazzKLUB / Jan Ptaszyn Wróblewski Sextet
JazzKLUB / Mój Karnet
202119:30

JazzKLUB / Jan Ptaszyn Wróblewski Sextet / Komeda: Moja słodka europejska ojczyzna

Sala kameralna

Brak biletów
Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały
Edukacja / Kalejdoskop
202109:30

Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały

Sala kameralna

Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały
Edukacja / Kalejdoskop
202111:30

Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały

Sala kameralna

NOSPR / Koncert inauguracyjny / Beethoven – IX Symfonia
S1Abonament
202119:30

NOSPR / Koncert inauguracyjny / Beethoven – IX Symfonia

Sala koncertowa

{oh!} Orkiestra Historyczna / Kobiecość w ujęciu Georga Philippa Telemanna
Muzyka Dawna / Mój Karnet
202119:30

{oh!} Orkiestra Historyczna / Kobiecość w ujęciu Georga Philippa Telemanna

Sala koncertowa

Kup bilet
Orkiestra Filharmonii Narodowej / Andrzej Boreyko / Konstanty Andrzej Kulka
202118:00

Orkiestra Filharmonii Narodowej / Andrzej Boreyko / Konstanty Andrzej Kulka

Sala koncertowa

Kup bilet
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Instalacja dźwiękowa Barbary Kingi Majewskiej (nowa data)
Festiwal Prawykonań
202116:00

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Instalacja dźwiękowa Barbary Kingi Majewskiej (nowa data)

Foyer NOSPR

Orkiestra Muzyki Nowej / VOŁOSI / Pokolenie '51
Edukacja / Orkiestra Muzyki Nowej
202118:00

Orkiestra Muzyki Nowej / VOŁOSI / Pokolenie '51 / Koncert z okazji 70. rocznicy urodzin Aleksandra Lasonia

Sala koncertowa

Kup bilet
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Ensemble Kompopolex (koncert przeniesiony)
Festiwal Prawykonań
202118:10

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Ensemble Kompopolex (koncert przeniesiony)

Sala kameralna

Zapisz się naNewsletter

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading