Kalendarz - NOSPR
Niedziela
9. Festiwal Prawykonań / NOSPR / Franck Ollu
Festiwal Prawykonań
18:00
9. Festiwal Prawykonań / NOSPR / Franck Ollu
Sala koncertowa
Wtorek
JazzKLUB / Jan Ptaszyn Wróblewski Sextet
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / Jan Ptaszyn Wróblewski Sextet
Sala kameralna
Środa
Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały
Sala kameralna
Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały
Edukacja
/Kalejdoskop
11:30
Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały
Sala kameralna
Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały
Edukacja
/Kalejdoskop
13:00
Kalejdoskop / Kiedy Chopin był mały
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR / Koncert inauguracyjny / Beethoven – IX Symfonia
S1Abonament
19:30
NOSPR / Koncert inauguracyjny / Beethoven – IX Symfonia
Sala koncertowa
Piątek
{oh!} Orkiestra Historyczna / Kobiecość w ujęciu Georga Philippa Telemanna
Muzyka Dawna
/Mój Karnet
19:30
{oh!} Orkiestra Historyczna / Kobiecość w ujęciu Georga Philippa Telemanna
Sala koncertowa
Sobota
Orkiestra Filharmonii Narodowej / Andrzej Boreyko / Konstanty Andrzej Kulka
18:00
Orkiestra Filharmonii Narodowej / Andrzej Boreyko / Konstanty Andrzej Kulka
Sala koncertowa
Niedziela
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Instalacja dźwiękowa Barbary Kingi Majewskiej
Festiwal Prawykonań
16:00
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Instalacja dźwiękowa Barbary Kingi Majewskiej
Foyer NOSPR
Orkiestra Muzyki Nowej / VOŁOSI / Pokolenie '51
Edukacja
/Orkiestra Muzyki Nowej
18:00
Orkiestra Muzyki Nowej / VOŁOSI / Pokolenie '51
Sala koncertowa
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Ensemble Kompopolex (koncert przeniesiony)
Festiwal Prawykonań
18:10
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Ensemble Kompopolex (koncert przeniesiony)
Sala kameralna
Poniedziałek
Scena młodych / Polish Soloists Quintet
Edukacja
/Scena Młodych
19:30
Scena młodych / Polish Soloists Quintet
Sala kameralna
Wtorek
Anna Maria Jopek - Przestworza (nowa data koncertu)
Koncerty zewnętrzne
20:00
Anna Maria Jopek - Przestworza (nowa data koncertu)
Sala koncertowa
Czwartek
Archiwum Henryka Mikołaja Góreckiego / promocja 27. tomu Katalogu rękopisów Biblioteki Narodowej
16:00
Archiwum Henryka Mikołaja Góreckiego / promocja 27. tomu Katalogu rękopisów Biblioteki Narodowej
Sala kameralna
Piątek
Sobota
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Kwartet Śląski (koncert odwołany)
Festiwal Prawykonań
/Kwartet Śląski
18:00
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Kwartet Śląski (koncert odwołany)
Sala kameralna
Niedziela
Wtorek
JazzKLUB / 20-lecie zespołu RGG
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / 20-lecie zespołu RGG
Sala kameralna
Czwartek
Wojtek Mazolewski Quintet / MIUOSH / Krzysztof Zalewski / Spięty - Komeda
Koncerty zewnętrzne
18:00
Wojtek Mazolewski Quintet / MIUOSH / Krzysztof Zalewski / Spięty - Komeda
Sala koncertowa
NOSPR kameralnie / Mendelssohn-Bartholdy & Messiaen
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Mendelssohn-Bartholdy & Messiaen
Sala kameralna
Piątek
Orkiestra Muzyki Nowej / koncert online
NOSPR online
19:30
Orkiestra Muzyki Nowej / koncert online
Wydarzenie online
Sobota
Daniel Barenboim / Lawrence Foster / NOSPR
19:30
Daniel Barenboim / Lawrence Foster / NOSPR
Sala koncertowa
Niedziela
Richard Bona & Alfredo Rodríguez Band (nowa data)
Koncerty zewnętrzne
20:00
Richard Bona & Alfredo Rodríguez Band (nowa data)
Sala koncertowa
Wtorek
Koncert laureata I nagrody XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina
19:30
Koncert laureata I nagrody XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina
Sala koncertowa
Czwartek
NOSPR kameralnie / Lachner, Krommer & Gounod
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Lachner, Krommer & Gounod
Sala kameralna
Piątek
Sobota
Camerata Silesia / Baculewski
Camerata Silesia
/Mój Karnet
18:00
Camerata Silesia / Baculewski
Sala kameralna