AUKSO / DJ Lenar / Marek Moś - NOSPR
AUKSO / DJ Lenar / Marek Moś
Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od NOSPR program tego koncertu uległ zmianie. Przepraszamy! Zamiast pierwotnie planowanej opery dla dzieci „Album rodzinny” Jerzego Kornowicza tego wieczoru zabrzmią „Electronics Studies / Greek Funeral” w wykonaniu orkiestry AUKSO i DJ Lenara. Współautorem partii orkiestrowej jest Bartłomiej Łupiński.
DJ Lenar, czyli Marcin Lenarczyk od lat obecny na scenie polskiej muzyki improwizowanej. Gra na gramofonie i looperze wykorzystując techniki turntablistyczne. Zajmuje się też udźwiękowieniem filmów (m.in. „Efekt domina” czy „Sala samobójców”).
Małą próbkę muzyki, która zabrzmi 30 listopada w NOSPR znajdziecie Państwo na kanale YouTube - DJ Lenar x AUKSO.
Kupione wcześniej bilety na ten koncert zachowują ważność. Osoby, które ze względu na zmianę programu chciałyby zwrócić bilety mogą to zrobić w kasie NOSPR lub online za pośrednictwem formularza.
Gramy bezpiecznie – aktualne zasady uczestnictwa w wydarzeniach w NOSPR – tutaj
Czas trwania koncertu: ok. 1 godz.
Najbliższe koncerty

Festiwal Katowice Kultura Natura / Przez ciernie do gwiazd / NOSPR / Alsop / Choni
Sala koncertowa

Premiera instalacji „Stół z partyturami” / Festiwal Katowice Kultura Natura „Melancholia i ekstaza”
NOSPR

Festiwal Katowice Kultura Natura / Paryski spleen / Recital fortepianowy: Alexandre Tharaud
Sala koncertowa
Ostatnie bilety
Noc muzeów / Joga melancholijna, joga ekstatyczna z muzyką na żywo / Festiwal Katowice Kultura Natura „Melancholia i ekstaza”
Foyer NOSPR
Brak biletów
Noc muzeów / Razem wśród dźwięków / dzieci od 6 do 18 miesięcy / Festiwal Katowice Kultura Natura „Melancholia i ekstaza”
Sala kameralna

Noc muzeów / Joga melancholijna, joga ekstatyczna z muzyką na żywo / Festiwal Katowice Kultura Natura „Melancholia i ekstaza”
Foyer NOSPR
Brak biletów
Noc muzeów / Razem wśród dźwięków / dzieci od 19 miesięcy do 3 lat / Festiwal Katowice Kultura Natura „Melancholia i ekstaza”
Sala kameralna

Noc muzeów / Zwiedzanie dla osób z ograniczoną mobilnością i rodzin z dziećmi – trasa specjalna
NOSPR

Noc muzeów / Koncert niespodzianka / Festiwal Katowice Kultura Natura „Melancholia i ekstaza”
Sala kameralna
Brak biletów
Noc muzeów / Koncert przyjazny sensorycznie „Espressivo” / Koncert flamenco / Anna Colom z zespołem / Festiwal Katowice Kultura Natura „Melancholia i ekstaza”
Foyer NOSPR
