Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Kalendarz - NOSPR

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
  15. 15
  16. 16
  17. 17
  18. 18
  19. 19
  20. 20
  21. 21
  22. 22
  23. 23
  24. 24
  25. 25
  26. 26
  27. 27
  28. 28
Wtorek
JazzKLUB / Anna Kaluza / Artur Majewski / Rafał Mazur / Vasco Trilla
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

JazzKLUB / Anna Kaluza / Artur Majewski / Rafał Mazur / Vasco Trilla

Sala kameralna

Kup bilet
Czwartek
NOSPR / Antonello Manacorda / Łukasz Frant
S1Abonament
19:30

NOSPR / Antonello Manacorda / Łukasz Frant

Sala koncertowa

Kup bilet
Piątek
KODO - rytm życia / jubileuszowa trasa koncertowa
19:30

KODO - rytm życia / jubileuszowa trasa koncertowa

Sala koncertowa

Kup bilet
NOSPR / Antonello Manacorda / Piotr Pyc (koncert odwołany)
NOSPR on Tour
19:30

NOSPR / Antonello Manacorda / Piotr Pyc (koncert odwołany)

Filharmonia Narodowa

Niedziela
Hania Rani & Dobrawa Czocher – Inner Symphonies
Koncerty zewnętrzne
20:00

Hania Rani & Dobrawa Czocher – Inner Symphonies

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
Środa
Kalejdoskop / Co przywozimy z podróży?
Edukacja
/
Kalejdoskop
09:30

Kalejdoskop / Co przywozimy z podróży?

Sala kameralna

Kalejdoskop / Co przywozimy z podróży?
Edukacja
/
Kalejdoskop
11:30

Kalejdoskop / Co przywozimy z podróży?

Sala kameralna

Czwartek
NOSPR kameralnie / Martinů i Brahms
NOSPR kameralnie
/
Mój Karnet
19:30

NOSPR kameralnie / Martinů i Brahms

Sala kameralna

Kup bilet
Piątek
NOSPR / Néstor Bayona / Jean-Efflam Bavouzet
S2Abonament
19:30

NOSPR / Néstor Bayona / Jean-Efflam Bavouzet

Sala koncertowa

Kup bilet
Niedziela
Filmowe Walentynki w NOSPR – małe i wielkie ekrany
18:00

Filmowe Walentynki w NOSPR – małe i wielkie ekrany

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
Wtorek
JazzKLUB / Tomasz Dąbrowski Septet (nowa data)
JazzKLUB
19:30

JazzKLUB / Tomasz Dąbrowski Septet (nowa data)

Sala kameralna

Kup bilet
JazzKLUB / Polmuz (koncert przeniesiony)
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:35

JazzKLUB / Polmuz (koncert przeniesiony)

Sala kameralna

Sobota
Kwartet Śląski / Michał Szymanowski
Kwartet Śląski
/
Mój Karnet
18:00

Kwartet Śląski / Michał Szymanowski

Sala kameralna

Kup bilet
Niedziela
NOSPR / Domingo Hindoyan / Pacho Flores
S3Abonament
12:00

NOSPR / Domingo Hindoyan / Pacho Flores

Sala koncertowa

Kup bilet
Poniedziałek
Koncert laureata 13. Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka
Edukacja
/
Scena Młodych
19:30

Koncert laureata 13. Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka

Sala kameralna

Kup bilet
Czwartek
NOSPR / Strawiński - Historia żołnierza (nowa data)
NOSPR kameralnie
/
Mój Karnet
19:30

NOSPR / Strawiński - Historia żołnierza (nowa data)

Sala koncertowa

Kup bilet
Piątek
Paul McCreesh / Gabrieli Consort & Players
Muzyka Dawna
/
Mój Karnet
19:30

Paul McCreesh / Gabrieli Consort & Players

Sala koncertowa

Kup bilet
Niedziela
Dawno temu w Wenecji
Edukacja
/
Grupa Rodzina
16:00

Dawno temu w Wenecji

Sala kameralna

Kup bilet

Filtruj

Abonament

Cykle

Zespoły rezydenckie

Festiwale

Przestrzenie

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading