Kalendarz - NOSPR
Czwartek
NOSPR kameralnie / Martinů i Brahms (odwołany)
NOSPR kameralnie
19:30
NOSPR kameralnie / Martinů i Brahms (odwołany)
Sala kameralna
Wtorek
JazzKLUB / Kasia Pietrzko Trio (odwołany)
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / Kasia Pietrzko Trio (odwołany)
Sala kameralna
Six Pianos (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
20:00
Six Pianos (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Czwartek
NOSPR kameralnie / Koncert grupy fagotów NOSPR (odwołany)
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Koncert grupy fagotów NOSPR (odwołany)
Sala kameralna
Piątek
NOSPR / Kazuki Yamada / Simon Trpčeski - transmisja live
S2Abonament
19:30
NOSPR / Kazuki Yamada / Simon Trpčeski - transmisja live
Sala koncertowa
Sobota
Philharmonix / The Vienna Berlin Music Club (odwołany)
Po mistrzowsku
/Mój Karnet
19:30
Philharmonix / The Vienna Berlin Music Club (odwołany)
Sala koncertowa
Niedziela
Raz Dwa Trzy (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
18:00
Raz Dwa Trzy (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Poniedziałek
Hania Rani (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
18:00
Hania Rani (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Hania Rani (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
21:00
Hania Rani (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Środa
Kalejdoskop / „Obraz dźwiękiem malowany, czyli MUZYKA – MALARSTWO” (odwołany)
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Kalejdoskop / „Obraz dźwiękiem malowany, czyli MUZYKA – MALARSTWO” (odwołany)
Sala kameralna
Kalejdoskop / „Obraz dźwiękiem malowany, czyli MUZYKA – MALARSTWO” (odwołany)
Edukacja
/Kalejdoskop
11:45
Kalejdoskop / „Obraz dźwiękiem malowany, czyli MUZYKA – MALARSTWO” (odwołany)
Sala kameralna
Neojiba Youth Symphony Orchestra / Ricardo Castro (odwołany)
Scena Młodych
19:30
Neojiba Youth Symphony Orchestra / Ricardo Castro (odwołany)
Sala koncertowa
Piątek
Kammerorchester Basel / René Jacobs / Joseph Haydn - Orlando paladino (odwołany)
Muzyka Dawna
/Mój Karnet
19:30
Kammerorchester Basel / René Jacobs / Joseph Haydn - Orlando paladino (odwołany)
Sala koncertowa
Niedziela
NFM Orkiestra Leopoldinum / Christian Danowicz / Tomasz Daroch / Astor Piazzolla (odwołany)
S3Abonament
12:00
NFM Orkiestra Leopoldinum / Christian Danowicz / Tomasz Daroch / Astor Piazzolla (odwołany)
Sala koncertowa
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Instalacja dźwiękowa Barbary Kingi Majewskiej (wydarzenie przeniesione)
Festiwal Prawykonań
18:00
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Instalacja dźwiękowa Barbary Kingi Majewskiej (wydarzenie przeniesione)
Foyer NOSPR
Czwartek
ORF Radio-Symphonieorchester Wien / Marin Alsop / Edgar Moreau (odwołany)
S1Abonament
19:30
ORF Radio-Symphonieorchester Wien / Marin Alsop / Edgar Moreau (odwołany)
Sala koncertowa
Sinfonia Varsovia / Jerzy Maksymiuk (koncert odwołany)
S1Abonament
19:30
Sinfonia Varsovia / Jerzy Maksymiuk (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Piątek
Strefa Ruchu na Festiwalu Prawykonań – spotkanie online
Festiwal Prawykonań
18:00
Strefa Ruchu na Festiwalu Prawykonań – spotkanie online
Wydarzenie online
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Premiera instalacji Przemysława Schellera (wydarzenie przeniesione)
Festiwal Prawykonań
18:00
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Premiera instalacji Przemysława Schellera (wydarzenie przeniesione)
Rondo Sztuki
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / NOSPR / Franck Ollu - transmisja live
Festiwal Prawykonań
19:30
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / NOSPR / Franck Ollu - transmisja live
Wydarzenie online
Niedziela
Strefa Ruchu na Festiwalu Prawykonań – spotkanie online
Festiwal Prawykonań
16:30
Strefa Ruchu na Festiwalu Prawykonań – spotkanie online
Wydarzenie online
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / NOSPR / Franck Ollu - transmisja live
Festiwal Prawykonań
18:00
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / NOSPR / Franck Ollu - transmisja live
Wydarzenie online
Wtorek
JazzKLUB / Katowice JazzArt Festival prezentuje (koncert odwołany)
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / Katowice JazzArt Festival prezentuje (koncert odwołany)
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR kameralnie / Mendelssohn-Bartholdy i Brahms (koncert przeniesiony)
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Mendelssohn-Bartholdy i Brahms (koncert przeniesiony)
Sala kameralna
NOSPR / Alejo Pérez / Joanna Freszel / Jakub Jakowicz / XVIII Festiwal Witolda Lutosławskiego Łańcuch (koncert przeniesiony)
19:30
NOSPR / Alejo Pérez / Joanna Freszel / Jakub Jakowicz / XVIII Festiwal Witolda Lutosławskiego Łańcuch (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Piątek
JazzKLUB / Łukasz Ojdana "Kurpian Songs and Meditations" / koncert online
JazzKLUB
12:00
JazzKLUB / Łukasz Ojdana "Kurpian Songs and Meditations" / koncert online
Wydarzenie online
NOSPR kameralnie / Mendelssohn-Bartholdy i Brahms (koncert odwołany)
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Mendelssohn-Bartholdy i Brahms (koncert odwołany)
Sala kameralna