Kalendarz - NOSPR
Środa
Zaduszki Jazzowe / Voicingers All Stars
Koncerty specjalne
/JazzKLUB
19:30
Zaduszki Jazzowe / Voicingers All Stars
Sala kameralna
Piątek
Silvia Careddu / Międzynarodowy Meeting Fletowy
Koncerty specjalne
19:30
Silvia Careddu / Międzynarodowy Meeting Fletowy
Sala kameralna
Sobota
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 & Artur Rojek / Kwiat Jabłoni / Miuosh / Piotr Rogucki / Szczyl
Koncerty zewnętrzne
18:00
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 & Artur Rojek / Kwiat Jabłoni / Miuosh / Piotr Rogucki / Szczyl
Sala koncertowa
body percussion z elektroniką / ECHO Rising Stars
Mój Karnet
/ECHO Rising Stars
19:30
body percussion z elektroniką / ECHO Rising Stars
Sala kameralna
NOSPR on tour / Engel / Vassileva
NOSPR on Tour
20:00
NOSPR on tour / Engel / Vassileva
Hamburg Elbphilharmonie
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 & Artur Rojek / Kwiat Jabłoni / Miuosh / Piotr Rogucki / Szczyl
Koncerty zewnętrzne
20:30
Wojtek Mazolewski Quintet – Tour 2022 & Artur Rojek / Kwiat Jabłoni / Miuosh / Piotr Rogucki / Szczyl
Sala koncertowa
Niedziela
Camerata Salzburg / Mendelssohn na bis
S3Abonament
12:00
Camerata Salzburg / Mendelssohn na bis
Sala koncertowa
NOSPR on tour / Engel / Vassileva
NOSPR on Tour
20:00
NOSPR on tour / Engel / Vassileva
Philharmonie Berlin
Wtorek
JazzKLUB / Amalia Umeda Quartet
Mój Karnet
/JazzKLUB
19:30
JazzKLUB / Amalia Umeda Quartet
Sala kameralna
Środa
Pianissimo / Koncert sensoryczny / „Nokturn”
Edukacja
/Pianissimo. Koncerty sensoryczne
19:30
Pianissimo / Koncert sensoryczny / „Nokturn”
Sala kameralna
Czwartek
Guitar czy sitar? / NOSPR / Foster / Kuropaczewski
S1Abonament
19:30
Guitar czy sitar? / NOSPR / Foster / Kuropaczewski
Sala koncertowa
Piątek
NOSPR on Tour / Lawrence Foster / Łukasz Kuropaczewski
NOSPR on Tour
19:30
NOSPR on Tour / Lawrence Foster / Łukasz Kuropaczewski
Kulturpalast Dresden
Sobota
Niedziela
Spektralnie / Orkiestra Muzyki Nowej / Szymon Bywalec
Orkiestra Muzyki Nowej
/Mój Karnet
17:00
Spektralnie / Orkiestra Muzyki Nowej / Szymon Bywalec
Sala kameralna
Kronos Quartet w NOSPR - koncert przeniesiony
Koncerty zewnętrzne
20:00
Kronos Quartet w NOSPR - koncert przeniesiony
Sala koncertowa
Poniedziałek
Jubileusz 75-lecia urodzin Konstantego Andrzeja Kulki / Wieniawski, Lipiński i polska muzyka filmowa
Koncerty zewnętrzne
20:00
Jubileusz 75-lecia urodzin Konstantego Andrzeja Kulki / Wieniawski, Lipiński i polska muzyka filmowa
Sala koncertowa
Czwartek
Rozmowy o miłości i bólu / kameraliści NOSPR
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
Rozmowy o miłości i bólu / kameraliści NOSPR
Sala kameralna
Piątek
Drzewo marzeń / NOSPR / Bringuier / Schmid
S2Abonament
19:30
Drzewo marzeń / NOSPR / Bringuier / Schmid
Sala koncertowa
Sobota
Kompozytorowi kompozytorzy / 80. rocznica urodzin Ryszarda Gabrysia
Koncerty specjalne
19:30
Kompozytorowi kompozytorzy / 80. rocznica urodzin Ryszarda Gabrysia
Sala kameralna
Wtorek
JazzKLUB / Steve Coleman and Five Elements
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / Steve Coleman and Five Elements
Sala kameralna
Środa
Pianissimo / Koncert sensoryczny / „Medytacje”
Edukacja
/Pianissimo. Koncerty sensoryczne
19:30
Pianissimo / Koncert sensoryczny / „Medytacje”
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR on Tour / Andrzej Boreyko / Antonii Baryshevskyi
NOSPR on Tour
19:30
NOSPR on Tour / Andrzej Boreyko / Antonii Baryshevskyi
Eufonie Warszawa
Piątek
„Obraz i dźwięk – magiczne składniki filmowego eliksiru”
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
„Obraz i dźwięk – magiczne składniki filmowego eliksiru”
Sala koncertowa
„Obraz i dźwięk – magiczne składniki filmowego eliksiru”
Edukacja
/Kalejdoskop
11:30
„Obraz i dźwięk – magiczne składniki filmowego eliksiru”
Sala koncertowa
NOSPR on Tour / Andrzej Boreyko / Antonii Baryshevskyi
NOSPR on Tour
19:00
NOSPR on Tour / Andrzej Boreyko / Antonii Baryshevskyi
Poznań – Filharmonia Poznańska im. Tadeusza Szeligowskiego
Sobota
Kompozytorowi Camerata / 80. rocznica urodzin Ryszarda Gabrysia
Camerata Silesia
/Mój Karnet
18:00
Kompozytorowi Camerata / 80. rocznica urodzin Ryszarda Gabrysia
Sala kameralna
The Legendary Count Basie Orchestra (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
20:00
The Legendary Count Basie Orchestra (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Niedziela
Romantyzm najbardziej polski / fortepianowe ballady i romanse
Koncerty specjalne
18:00
Romantyzm najbardziej polski / fortepianowe ballady i romanse
Sala kameralna
Poniedziałek
Młodzi zdolni / Jeunesses Musicales & Burning Brass / Laureaci Konkursu CEA
Edukacja
/Scena Młodych
19:30
Młodzi zdolni / Jeunesses Musicales & Burning Brass / Laureaci Konkursu CEA
Sala kameralna
DIRE STRAITS SYMFONICZNIE: Badach, Napiórkowski, Herdzin
Koncerty zewnętrzne
20:30
DIRE STRAITS SYMFONICZNIE: Badach, Napiórkowski, Herdzin
Sala koncertowa
Wtorek
JazzKLUB / Jazz Juniors prezentuje: Anna Jopek / Jakub Klemensiewicz
Mój Karnet
/JazzKLUB
19:30
JazzKLUB / Jazz Juniors prezentuje: Anna Jopek / Jakub Klemensiewicz
Sala kameralna