Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Kalendarz - NOSPR

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
  15. 15
  16. 16
  17. 17
  18. 18
  19. 19
  20. 20
  21. 21
  22. 22
  23. 23
  24. 24
  25. 25
  26. 26
  27. 27
  28. 28
  29. 29
  30. 30
  31. 31
Poniedziałek
Koncert zwycięzców IV i V Ogólnopolskiego Konkursu Indywidualności Muzycznych ATMA (koncert przeniesiony)
Edukacja
/
Scena Młodych
19:30

Koncert zwycięzców IV i V Ogólnopolskiego Konkursu Indywidualności Muzycznych ATMA (koncert przeniesiony)

Sala kameralna

Szczyt Cyfrowy ONZ – Internet Governance Forum 2021 / koncert specjalny
21:00

Szczyt Cyfrowy ONZ – Internet Governance Forum 2021 / koncert specjalny

Sala koncertowa

Wtorek
JazzKLUB / Jazz Juniors prezentuje / Federico Calcagno & The Dolphians
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

JazzKLUB / Jazz Juniors prezentuje / Federico Calcagno & The Dolphians

Sala kameralna

Brak biletów
Czwartek
NOSPR kameralnie / Mozart
NOSPR kameralnie
/
Mój Karnet
19:30

NOSPR kameralnie / Mozart

Sala kameralna

Brak biletów
Piątek
NOSPR / Domingo Hindoyan / Rossini – Stabat Mater
S2Abonament
19:30

NOSPR / Domingo Hindoyan / Rossini – Stabat Mater

Sala koncertowa

Brak biletów
Sobota
Chór Polskiego Radia / Vaclovas Augustinas
Chór Polskiego Radia
/
Mój Karnet
18:00

Chór Polskiego Radia / Vaclovas Augustinas

Sala kameralna

Kup bilet
Niedziela
Alexander Gadjiev / Recital laureata II nagrody XVIII Konkursu Chopinowskiego
Po mistrzowsku
18:00

Alexander Gadjiev / Recital laureata II nagrody XVIII Konkursu Chopinowskiego

Sala koncertowa

Brak biletów
Wtorek
JazzKLUB / Moon Hoax
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

JazzKLUB / Moon Hoax

Sala kameralna

Kup bilet
Środa
Kalejdoskop / Ogród radości i smutku
Edukacja
/
Kalejdoskop
09:30

Kalejdoskop / Ogród radości i smutku

Sala kameralna

Kalejdoskop / Ogród radości i smutku
Edukacja
/
Kalejdoskop
11:30

Kalejdoskop / Ogród radości i smutku

Sala kameralna

Czwartek
NOSPR kameralnie / Feeria String Quartet
NOSPR kameralnie
/
Mój Karnet
19:30

NOSPR kameralnie / Feeria String Quartet

Sala kameralna

Ostatnie bilety
LET POLAND BE POLAND / koncert z okazji 40. rocznicy pacyfikacji kopalni „Wujek”
Koncerty zewnętrzne
20:00

LET POLAND BE POLAND / koncert z okazji 40. rocznicy pacyfikacji kopalni „Wujek”

Sala koncertowa

Niedziela
NOSPR / Angus Webster / Elgar & Williams
S3Abonament
12:00

NOSPR / Angus Webster / Elgar & Williams

Sala koncertowa

Brak biletów
Orkiestra Muzyki Nowej / Ignacy Lisiecki / Eneasz Kubit
Orkiestra Muzyki Nowej
/
Mój Karnet
18:00

Orkiestra Muzyki Nowej / Ignacy Lisiecki / Eneasz Kubit

Sala kameralna

Brak biletów
Marcin Kydryński prezentuje „Siesta w drodze” / The Manhattan Transfer (nowa data)
Koncerty zewnętrzne
20:00

Marcin Kydryński prezentuje „Siesta w drodze” / The Manhattan Transfer (nowa data)

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
Poniedziałek
Koncert zwycięzców IV i V Ogólnopolskiego Konkursu Indywidualności Muzycznych ATMA (nowa data)
Edukacja
/
Scena Młodych
19:30

Koncert zwycięzców IV i V Ogólnopolskiego Konkursu Indywidualności Muzycznych ATMA (nowa data)

Sala kameralna

Kup bilet
Środa
Christmas Afterparty / Koncert świąteczny
18:00

Christmas Afterparty / Koncert świąteczny

Sala koncertowa

Kup bilet
Christmas Afterparty / Maltański Koncert Charytatywny
20:00

Christmas Afterparty / Maltański Koncert Charytatywny

Sala koncertowa

Brak biletów
Piątek
Koncert sylwestrowy / NOSPR / Kaspar Zehnder / Vikram Francesco Sedona
18:00

Koncert sylwestrowy / NOSPR / Kaspar Zehnder / Vikram Francesco Sedona

Sala koncertowa

Kup bilet

Wydarzenia archiwalne

Czwartek 2021
NOSPR / Domingo Hindoyan / Piotr Pławner / Ivan Monighetti / Klaudiusz Baran
S1Abonament
19:30

NOSPR / Domingo Hindoyan / Piotr Pławner / Ivan Monighetti / Klaudiusz Baran

Sala koncertowa

Piątek 2021
Po mistrzowsku / Garrick Ohlsson (odwołany)
Po mistrzowsku
/
Mój Karnet
19:30

Po mistrzowsku / Garrick Ohlsson (odwołany)

Sala koncertowa

Sobota 2021
Seminarium „nie Pali się" wraz z koncertem Alicji Majewskiej
Koncerty zewnętrzne
16:00

Seminarium „nie Pali się" wraz z koncertem Alicji Majewskiej

Sala koncertowa

Kwartet Śląski / Piotr Lato / Piotr Sałajczyk
Kwartet Śląski
/
Mój Karnet
18:00

Kwartet Śląski / Piotr Lato / Piotr Sałajczyk

Sala kameralna

Seminarium „nie Pali się" wraz z koncertem Alicji Majewskiej
Koncerty zewnętrzne
20:00

Seminarium „nie Pali się" wraz z koncertem Alicji Majewskiej

Sala koncertowa

Koncert Apostolisa Anthimosa w TVP Kultura
22:10

Koncert Apostolisa Anthimosa w TVP Kultura

TVP Kultura

Niedziela 2021
Anioł, Diabeł i Śmierć kolędują na dawną nutę
Edukacja
/
Grupa Rodzina
16:00

Anioł, Diabeł i Śmierć kolędują na dawną nutę

Sala kameralna

Filtruj

Abonament

Cykle

Zespoły rezydenckie

Festiwale

Przestrzenie

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading