Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Kalendarz - NOSPR

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
  15. 15
  16. 16
  17. 17
  18. 18
  19. 19
  20. 20
  21. 21
  22. 22
  23. 23
  24. 24
  25. 25
  26. 26
  27. 27
  28. 28
  29. 29
  30. 30
Wtorek
Zaduszki Jazzowe / Sylvie Courvoisier Trio
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

Zaduszki Jazzowe / Sylvie Courvoisier Trio

Sala kameralna

Ostatnie bilety
Czwartek
NOSPR / Lawrence Foster / Elisabeth Kulman / Jochen Schmeckenbecher
S1Abonament
19:30

NOSPR / Lawrence Foster / Elisabeth Kulman / Jochen Schmeckenbecher

Sala koncertowa

Sobota
NOSPR / Lawrence Foster / Paul Lewis / Grafenegg Festival
NOSPR on Tour
18:30

NOSPR / Lawrence Foster / Paul Lewis / Grafenegg Festival

Grafenegg Auditorium

Recital laureata XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina
Po mistrzowsku
19:30

Recital laureata XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
Niedziela
Niedziela z beatboxem. ZooPlan
Edukacja
/
Grupa Rodzina
16:00

Niedziela z beatboxem. ZooPlan

Sala koncertowa

Kup bilet
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Ensemble Kompopolex (nowa data)
Festiwal Prawykonań
18:00

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Ensemble Kompopolex (nowa data)

Sala kameralna

Kup bilet
Wtorek
JazzKLUB / ZK Collaboration
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

JazzKLUB / ZK Collaboration

Sala kameralna

Kup bilet
Piątek
Recital laureata XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina
Po mistrzowsku
19:30

Recital laureata XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

Sala koncertowa

Kup bilet
Sobota
Kwartet Śląski / Tymoteusz Bies
Kwartet Śląski
/
Mój Karnet
18:00

Kwartet Śląski / Tymoteusz Bies

Sala kameralna

Kup bilet
Niedziela
Sinfonia Varsovia / Jerzy Maksymiuk
S3Abonament
12:00

Sinfonia Varsovia / Jerzy Maksymiuk

Sala koncertowa

Po mistrzowsku / Ewa Pobłocka / Bach - Das Wohltemperierte Klavier
Po mistrzowsku
/
Mój Karnet
18:00

Po mistrzowsku / Ewa Pobłocka / Bach - Das Wohltemperierte Klavier

Sala kameralna

Kup bilet
Makowicz / Możdżer (nowa data)
Koncerty zewnętrzne
20:00

Makowicz / Możdżer (nowa data)

Sala koncertowa

Kup bilet
Poniedziałek
Scena Młodych / Cracow Golden Quintet
Edukacja
/
Scena Młodych
19:30

Scena Młodych / Cracow Golden Quintet

Sala kameralna

Kup bilet
Środa
Kalejdoskop / B-A-C-H
Edukacja
/
Kalejdoskop
09:30

Kalejdoskop / B-A-C-H

Sala kameralna

Kalejdoskop / B-A-C-H
Edukacja
/
Kalejdoskop
11:30

Kalejdoskop / B-A-C-H

Sala kameralna

Czwartek
NOSPR Kameralnie / Beethoven, Mahler & Sznitke
NOSPR kameralnie
/
Mój Karnet
19:30

NOSPR Kameralnie / Beethoven, Mahler & Sznitke

Sala kameralna

Kup bilet
Piątek
NOSPR / Anu Tali
S2Abonament
19:30

NOSPR / Anu Tali

Sala koncertowa

Sobota
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Camerata Silesia / Anna Szostak
Festiwal Prawykonań
/
Camerata Silesia
19:30

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Camerata Silesia / Anna Szostak

Sala kameralna

Kup bilet
NOSPR / Anu Tali / Łukasz Długosz / Festiwal Eufonie
NOSPR on Tour
19:30

NOSPR / Anu Tali / Łukasz Długosz / Festiwal Eufonie

Filharmonia Narodowa

Niedziela
Mahler Mixtape / Jakob Kullberg & Jakob Bangsø
16:00

Mahler Mixtape / Jakob Kullberg & Jakob Bangsø

Sala kameralna

Kup bilet
Recital laureata XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina
Po mistrzowsku
18:00

Recital laureata XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

Sala koncertowa

Kup bilet
Wtorek
JazzKLUB / O.N.E. Quintet
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

JazzKLUB / O.N.E. Quintet

Sala kameralna

Kup bilet
Czwartek
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / OMN / Szymon Bywalec
Festiwal Prawykonań
/
Orkiestra Muzyki Nowej
19:30

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / OMN / Szymon Bywalec

Sala koncertowa

Kup bilet
Piątek
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Klangforum Wien / Titus Engel
Festiwal Prawykonań
19:30

9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Klangforum Wien / Titus Engel

Sala koncertowa

Kup bilet
Sobota
ECHO Rising Stars / Simply Quartet
ECHO Rising Stars
/
Mój Karnet
19:30

ECHO Rising Stars / Simply Quartet

Sala kameralna

Kup bilet
Poniedziałek
VIVALDI – MORRICONE / Mistrzowie Muzycznych Krajobrazów
Koncerty zewnętrzne
17:00

VIVALDI – MORRICONE / Mistrzowie Muzycznych Krajobrazów

KUP BILET

VIVALDI – MORRICONE / Mistrzowie Muzycznych Krajobrazów
Koncerty zewnętrzne
20:00

VIVALDI – MORRICONE / Mistrzowie Muzycznych Krajobrazów

KUP BILET

Filtruj

Abonament

Cykle

Zespoły rezydenckie

Festiwale

Przestrzenie

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading