Kalendarz - NOSPR
Piątek
Sobota
ECHO Rising Stars / Johan Dalene / Nicola Eimer
ECHO Rising Stars
/Mój Karnet
19:30
ECHO Rising Stars / Johan Dalene / Nicola Eimer
Sala kameralna
Niedziela
NOSPR / Lawrence Foster / Strauss – Der Rosenkavalier
S3Abonament
12:00
NOSPR / Lawrence Foster / Strauss – Der Rosenkavalier
Sala koncertowa
Candy Dulfer / Koncert na Rzecz Fundacji Oko w Oko z Rakiem
Koncerty zewnętrzne
20:00
Candy Dulfer / Koncert na Rzecz Fundacji Oko w Oko z Rakiem
Sala koncertowa
Poniedziałek
Brahms & Mendelssohn / Koncert uczestników programu Akademia NOSPR
Edukacja
/Scena Młodych
19:30
Brahms & Mendelssohn / Koncert uczestników programu Akademia NOSPR
Sala kameralna
Wtorek
Środa
Kalejdoskop / W domu Felixa Mendelssohna
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Kalejdoskop / W domu Felixa Mendelssohna
Sala kameralna
Kalejdoskop / W domu Felixa Mendelssohna
Edukacja
/Kalejdoskop
11:30
Kalejdoskop / W domu Felixa Mendelssohna
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR / Lawrence Foster / Karolina Sikora / Yamen Saadi
S1Abonament
19:30
NOSPR / Lawrence Foster / Karolina Sikora / Yamen Saadi
Sala koncertowa
Sobota
Kwartet Śląski / Joanna Freszel / Łukasz Krupiński / Elżbieta Mrożek-Loska
Kwartet Śląski
/Mój Karnet
18:00
Kwartet Śląski / Joanna Freszel / Łukasz Krupiński / Elżbieta Mrożek-Loska
Sala kameralna
Edyta Geppert / Koncert w ramach seminarium szkoleniowego "nie Pali się"
Koncerty zewnętrzne
19:00
Edyta Geppert / Koncert w ramach seminarium szkoleniowego "nie Pali się"
Sala koncertowa
Niedziela
Po mistrzowsku / Tymoteusz Bies / Bach – Wariacje Goldbergowskie (koncert przeniesiony)
Po mistrzowsku
/Mój Karnet
18:00
Po mistrzowsku / Tymoteusz Bies / Bach – Wariacje Goldbergowskie (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Wtorek
JazzKLUB / Marek Pospieszalski Quartet z gościnnym udziałem Kaji Draksler
JazzKLUB
19:30
JazzKLUB / Marek Pospieszalski Quartet z gościnnym udziałem Kaji Draksler
Sala kameralna
Środa
NOSPR kameralnie / Grupa dęta blaszana NOSPR (koncert przeniesiony)
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Grupa dęta blaszana NOSPR (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Piątek
Anna Sułkowska-Migoń / Tymoteusz Bies oraz uczestnicy Akademii NOSPR i RSPO Academy
Edukacja
/Scena Młodych
17:00
Anna Sułkowska-Migoń / Tymoteusz Bies oraz uczestnicy Akademii NOSPR i RSPO Academy
Sala kameralna
Niedziela
Koncert z okazji 100-lecia przyłączenia części Górnego Śląska do Polski
18:00
Koncert z okazji 100-lecia przyłączenia części Górnego Śląska do Polski
Sala koncertowa
Wtorek
SFJAZZ Collective / LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA
Koncerty zewnętrzne
20:00
SFJAZZ Collective / LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA
Sala koncertowa
Piątek
NOSPR / Lawrence Foster / Plamena Mangova
S2Abonament
19:30
NOSPR / Lawrence Foster / Plamena Mangova
Sala koncertowa
Niedziela
Marcin Wyrostek / Galowy koncert jubileuszowy
Koncerty zewnętrzne
16:00
Marcin Wyrostek / Galowy koncert jubileuszowy
Sala koncertowa
Marcin Wyrostek / Galowy koncert jubileuszowy
Koncerty zewnętrzne
20:00
Marcin Wyrostek / Galowy koncert jubileuszowy
Sala koncertowa
Środa
Koncert Laureatów Międzynarodowych Konkursów Chopin Avenue i String Avenue
Edukacja
/Koncerty zewnętrzne
19:00
Koncert Laureatów Międzynarodowych Konkursów Chopin Avenue i String Avenue
Sala kameralna