Kalendarz - NOSPR
Poniedziałek
Noworoczna Gala Gwiazd / Edwards, Miśkiewicz, Breckenridge Trio & Napiórkowski
Koncerty zewnętrzne
20:30
Noworoczna Gala Gwiazd / Edwards, Miśkiewicz, Breckenridge Trio & Napiórkowski
Sala koncertowa
Wtorek
JazzKLUB / Marta Wajdzik Experiment
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / Marta Wajdzik Experiment
Sala kameralna
Czwartek
Sobota
Cztery strony saksofonu / ECHO Rising Stars
ECHO Rising Stars
/Mój Karnet
19:30
Cztery strony saksofonu / ECHO Rising Stars
Sala kameralna
Niedziela
NOSPR / Bassem Akiki / Poranek noworoczny
S3Abonament
12:00
NOSPR / Bassem Akiki / Poranek noworoczny
Sala koncertowa
Poniedziałek
O Moniuszce po Moniuszce – opowieści z estrady
Edukacja
/Scena Młodych
19:30
O Moniuszce po Moniuszce – opowieści z estrady
Sala kameralna
Wtorek
Środa
Kalejdoskop / „W swoim żywiole”, czyli muzyka - natura
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Kalejdoskop / „W swoim żywiole”, czyli muzyka - natura
Sala kameralna
Kalejdoskop / „W swoim żywiole”, czyli muzyka - natura
Edukacja
/Kalejdoskop
11:30
Kalejdoskop / „W swoim żywiole”, czyli muzyka - natura
Sala kameralna
Piątek
Inauguracja orgaNOWA vol. 1 / Salonen / Apkalna
Koncerty specjalne
/Koncerty organowe
19:30
Inauguracja orgaNOWA vol. 1 / Salonen / Apkalna
Sala koncertowa
Sobota
orgaNOWY seans filmowy / klasyka kina w NOSPR
Po mistrzowsku
/Koncerty organowe
19:30
orgaNOWY seans filmowy / klasyka kina w NOSPR
Sala koncertowa
Niedziela
Inauguracja orgaNOWA vol. 2 / Julian Gembalski
Po mistrzowsku
/Koncerty organowe
12:00
Inauguracja orgaNOWA vol. 2 / Julian Gembalski
Sala koncertowa
„W krainie piszczałek – familijny przewodnik organowy”
Edukacja
/Grupa Rodzina
17:00
„W krainie piszczałek – familijny przewodnik organowy”
Sala koncertowa
Czwartek
Wielka symfonia organowa / Humala / Coppey / Ospital
S1Abonament
19:30
Wielka symfonia organowa / Humala / Coppey / Ospital
Sala koncertowa
Niedziela
Inauguracja orgaNOWA vol. 3 / Iveta Apkalna
Po mistrzowsku
/Koncerty organowe
18:00
Inauguracja orgaNOWA vol. 3 / Iveta Apkalna
Sala koncertowa
Piątek
Orkiestra Filharmonii Poznańskiej / Łukasz Borowicz
S2Abonament
19:30
Orkiestra Filharmonii Poznańskiej / Łukasz Borowicz
Sala koncertowa
Sobota
Bachowskie wołania o ratunek / Camerata Silesia
Camerata Silesia
/Mój Karnet
18:00
Bachowskie wołania o ratunek / Camerata Silesia
Sala kameralna
NOSPR / Šervenikas / XX Festiwal Witolda Lutosławskiego „Łańcuch”
NOSPR on Tour
19:00
NOSPR / Šervenikas / XX Festiwal Witolda Lutosławskiego „Łańcuch”
Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego
Niedziela
Włodzimierz Nahorny „Jego portret”
Koncerty zewnętrzne
18:00
Włodzimierz Nahorny „Jego portret”
Sala koncertowa