Kalendarz - NOSPR
Sobota
ECHO Rising Stars / Kebyart Ensemble
ECHO Rising Stars
/Mój Karnet
19:30
ECHO Rising Stars / Kebyart Ensemble
Sala kameralna
Christian Löffler & Detect Ensemble
Koncerty zewnętrzne
20:00
Christian Löffler & Detect Ensemble
Sala koncertowa
Niedziela
NFM Orkiestra Leopoldinum / Astor Piazzolla - Cztery pory roku w Buenos Aires
S3Abonament
12:00
NFM Orkiestra Leopoldinum / Astor Piazzolla - Cztery pory roku w Buenos Aires
Sala koncertowa
Neojiba Orchestra / Ricardo Castro / Antonio Meneses / Music from the Americas (koncert odwołany)
18:00
Neojiba Orchestra / Ricardo Castro / Antonio Meneses / Music from the Americas (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Poniedziałek
Steve Reich: Six Pianos (nowa data koncertu)
Koncerty zewnętrzne
20:00
Steve Reich: Six Pianos (nowa data koncertu)
Sala koncertowa
Wtorek
JazzKLUB / jaimie branch – FLY or DIE II: bird dogs of paradise
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / jaimie branch – FLY or DIE II: bird dogs of paradise
Sala kameralna
Środa
Kalejdoskop / Wspaniały koncept Papy Haydna
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Kalejdoskop / Wspaniały koncept Papy Haydna
Sala kameralna
Kalejdoskop / Wspaniały koncept Papy Haydna
Edukacja
/Kalejdoskop
11:30
Kalejdoskop / Wspaniały koncept Papy Haydna
Sala kameralna
Czwartek
Sobota
Kwartet Śląski / Artur Rozmysłowicz
Kwartet Śląski
/Mój Karnet
18:00
Kwartet Śląski / Artur Rozmysłowicz
Sala kameralna
Royal Scottish National Orchestra / Thomas Søndergård / Lise de la Salle
Orkiestry świata
19:30
Royal Scottish National Orchestra / Thomas Søndergård / Lise de la Salle
Sala koncertowa
Niedziela
Po mistrzowsku / Alice Sara Ott / Echoes Of Life
Po mistrzowsku
/Mój Karnet
18:00
Po mistrzowsku / Alice Sara Ott / Echoes Of Life
Sala koncertowa
Poniedziałek
26. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena / NOSPR / Clelia Cafiero / Jonathan Fournel
NOSPR on Tour
19:30
26. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena / NOSPR / Clelia Cafiero / Jonathan Fournel
Filharmonia Narodowa
Scena młodych / Daniel Mieczkowski / Marianna Waszkiewicz
Edukacja
/Scena Młodych
19:30
Scena młodych / Daniel Mieczkowski / Marianna Waszkiewicz
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR kameralnie / Scharwenka & Mendelssohn-Bartholdy
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Scharwenka & Mendelssohn-Bartholdy
Sala kameralna
Piątek
Krzysztof Zalewski MTV Unplugged
Koncerty zewnętrzne
18:00
Krzysztof Zalewski MTV Unplugged
Sala koncertowa
Krzysztof Zalewski MTV Unplugged
Koncerty zewnętrzne
21:00
Krzysztof Zalewski MTV Unplugged
Sala koncertowa
Wtorek
Katowice JazzArt Festival prezentuje - Julie Campiche Quartet
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
Katowice JazzArt Festival prezentuje - Julie Campiche Quartet
Sala kameralna
Piątek
NOSPR / Lawrence Foster / Carolin Widmann
S2Abonament
19:30
NOSPR / Lawrence Foster / Carolin Widmann
Sala koncertowa
Sobota
Niedziela
Alicja Majewska/Włodzimierz Korcz/NOSPR - Okrągły Jubileusz 45 lat
Koncerty zewnętrzne
18:00
Alicja Majewska/Włodzimierz Korcz/NOSPR - Okrągły Jubileusz 45 lat
Sala koncertowa
Czwartek
NOSPR kameralnie / Grieg & Musorgski
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Grieg & Musorgski
Sala kameralna
Sobota
Chór Polskiego Radia / Koncert prawykonań „Do słów”
Chór Polskiego Radia
/Mój Karnet
18:00
Chór Polskiego Radia / Koncert prawykonań „Do słów”
Sala kameralna