Kalendarz - NOSPR
Czwartek
Kompozycja nie dla kobiet? / Frant Duo
Mój Karnet
/NOSPR kameralnie
19:30
Kompozycja nie dla kobiet? / Frant Duo
Sala kameralna
Sobota
polsko-żydowskie sploty / Kotnowska / Sałajczyk (koncert przeniesiony)
Po mistrzowsku
/Koncerty specjalne
19:30
polsko-żydowskie sploty / Kotnowska / Sałajczyk (koncert przeniesiony)
Sala kameralna
Niedziela
Noce i poranki organowe / piszczałek moc
Mój Karnet
/Koncerty organowe
10:30
Noce i poranki organowe / piszczałek moc
Sala koncertowa
Wtorek
JazzKLUB / Irek Wojtczak Tentet
Mój Karnet
/JazzKLUB
19:30
JazzKLUB / Irek Wojtczak Tentet
Sala kameralna
Czwartek
„Bajka” o „Tytanie” / Orkiestra Filharmonii im. Leosa Janacka / Sinaisky
S1Abonament
19:30
„Bajka” o „Tytanie” / Orkiestra Filharmonii im. Leosa Janacka / Sinaisky
Sala koncertowa
Piątek
Strefa Ruchu – spotkanie z artystami i publicznością / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Festiwal Prawykonań
18:00
Strefa Ruchu – spotkanie z artystami i publicznością / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Foyer NOSPR
Z błękitnej planety / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / NOSPR / Marin Alsop
Festiwal Prawykonań
19:30
Z błękitnej planety / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / NOSPR / Marin Alsop
Sala koncertowa
Strategie przetrwania / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / Kwartet Śląski
Festiwal Prawykonań
/Kwartet Śląski
21:00
Strategie przetrwania / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / Kwartet Śląski
Sala kameralna
Sobota
Strefa Ruchu – spotkanie z artystami i publicznością / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Festiwal Prawykonań
11:30
Strefa Ruchu – spotkanie z artystami i publicznością / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Foyer NOSPR
Figle pamięci / opera dla dzieci / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / AUKSO
Festiwal Prawykonań
/AUKSO
13:00
Figle pamięci / opera dla dzieci / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / AUKSO
Sala koncertowa
„Sonia w Krainie Sonostworów” - warsztaty dla dzieci / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Edukacja
/Festiwal Prawykonań
16:00
„Sonia w Krainie Sonostworów” - warsztaty dla dzieci / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Sala warsztatowa NOSPR
„Sonia w Krainie Sonostworów” - warsztaty dla dzieci / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Edukacja
/Festiwal Prawykonań
17:00
„Sonia w Krainie Sonostworów” - warsztaty dla dzieci / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Sala warsztatowa NOSPR
Niezliczone kombinacje / FESTIWAL PRAWYKONAŃ (koncert odwołany)
Festiwal Prawykonań
/Koncerty organowe
18:00
Niezliczone kombinacje / FESTIWAL PRAWYKONAŃ (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Dlaczego Odyseusz milczy? / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / Camerata Silesia
Festiwal Prawykonań
/Camerata Silesia
21:00
Dlaczego Odyseusz milczy? / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / Camerata Silesia
Sala kameralna
Niedziela
Łowcy dźwięku słuchają gmachów / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / NOSPR
Festiwal Prawykonań
12:00
Łowcy dźwięku słuchają gmachów / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / NOSPR
Foyer NOSPR
Strefa Ruchu – spotkanie z artystami i publicznością / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Festiwal Prawykonań
14:30
Strefa Ruchu – spotkanie z artystami i publicznością / FESTIWAL PRAWYKONAŃ
Foyer NOSPR
Śnieg wyobrażony / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / Spółdzielnia Muzyczna
Festiwal Prawykonań
16:00
Śnieg wyobrażony / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / Spółdzielnia Muzyczna
Sala kameralna
(Nie)doświadczenie mowy / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / OMN / Pia Partum
Festiwal Prawykonań
/Orkiestra Muzyki Nowej
18:00
(Nie)doświadczenie mowy / FESTIWAL PRAWYKONAŃ / OMN / Pia Partum
Sala koncertowa
Poniedziałek
Środa
Kalejdoskop / „Siła dźwięku”, czyli muzyka – energia
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Kalejdoskop / „Siła dźwięku”, czyli muzyka – energia
Sala kameralna
Kalejdoskop / „Siła dźwięku”, czyli muzyka – energia
Edukacja
/Kalejdoskop
11:30
Kalejdoskop / „Siła dźwięku”, czyli muzyka – energia
Sala kameralna
Piątek
NOSPR / Lawrence Foster / Karol Mossakowski
S2Abonament
19:30
NOSPR / Lawrence Foster / Karol Mossakowski
Sala koncertowa
Sobota
Miuosh X Zespół Śląsk – „Pieśni współczesne”
Koncerty zewnętrzne
17:00
Miuosh X Zespół Śląsk – „Pieśni współczesne”
Sala koncertowa
Miuosh X Zespół Śląsk – „Pieśni współczesne”
Koncerty zewnętrzne
20:30
Miuosh X Zespół Śląsk – „Pieśni współczesne”
Sala koncertowa
Niedziela
Miuosh X Zespół Śląsk – „Pieśni współczesne”
Koncerty zewnętrzne
17:00
Miuosh X Zespół Śląsk – „Pieśni współczesne”
Sala koncertowa
Miuosh X Zespół Śląsk – „Pieśni współczesne”
Koncerty zewnętrzne
20:30
Miuosh X Zespół Śląsk – „Pieśni współczesne”
Sala koncertowa
Wtorek
Czwartek
Piątek
Orkiestra Wieku Oświecenia / Bach – Msza h-moll / Dziedzictwo wszechświata
Muzyka dawna
/Koncerty specjalne
19:30
Orkiestra Wieku Oświecenia / Bach – Msza h-moll / Dziedzictwo wszechświata
Sala koncertowa
Sobota
Wschodząca gwiazda i sonata z miłości
Mój Karnet
/ECHO Rising Stars
19:30
Wschodząca gwiazda i sonata z miłości
Sala kameralna
Niedziela
NOSPR / Rebecca Tong / Daniel Strządała
S3Abonament
12:00
NOSPR / Rebecca Tong / Daniel Strządała
Sala koncertowa
Poniedziałek
Wtorek
JazzKLUB / Ben LaMar Gay Ensemble
Mój Karnet
/JazzKLUB
19:30
JazzKLUB / Ben LaMar Gay Ensemble
Sala kameralna
Czwartek
Harfa chromatyczna vs. diatoniczna albo Filharmonia Narodowa vs. NOSPR
Koncerty specjalne
19:30
Harfa chromatyczna vs. diatoniczna albo Filharmonia Narodowa vs. NOSPR
Sala kameralna
Piątek
Basque National Orchestra / Od Baska do Baska
Orkiestry świata
/Koncerty specjalne
19:30
Basque National Orchestra / Od Baska do Baska
Sala koncertowa