Kalendarz - NOSPR
Czwartek
Niedziela
NOSPR gra dla Tosi / koncert charytatywny
17:00
NOSPR gra dla Tosi / koncert charytatywny
Sala koncertowa
Wtorek
Środa
Kalejdoskop / „W swoim żywiole, czyli MUZYKA – NATURA”
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Kalejdoskop / „W swoim żywiole, czyli MUZYKA – NATURA”
Sala kameralna
Kalejdoskop / „W swoim żywiole, czyli MUZYKA – NATURA”
Edukacja
/Kalejdoskop
11:45
Kalejdoskop / „W swoim żywiole, czyli MUZYKA – NATURA”
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR kameralnie / Beethoven, Bach, Bizet i Wen-chung
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Beethoven, Bach, Bizet i Wen-chung
Sala kameralna
Piątek
NOSPR / Pinchas Steinberg / transmisja live
S2Abonament
19:30
NOSPR / Pinchas Steinberg / transmisja live
Sala koncertowa
Niedziela
Orkiestra Muzyki Nowej / Pokolenie multimediów (koncert przeniesiony)
Orkiestra Muzyki Nowej
18:00
Orkiestra Muzyki Nowej / Pokolenie multimediów (koncert przeniesiony)
Sala kameralna
Poniedziałek
Koncert laureatów Estrady Młodych Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku 2020
Scena Młodych
19:30
Koncert laureatów Estrady Młodych Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku 2020
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR Kameralnie / Debussy, Rachmaninow i Beethoven
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR Kameralnie / Debussy, Rachmaninow i Beethoven
Sala kameralna
Sobota
Kwartet Śląski / Royal String Quartet (koncert przeniesiony)
Kwartet Śląski
/Mój Karnet
18:00
Kwartet Śląski / Royal String Quartet (koncert przeniesiony)
Sala kameralna
Niedziela
NOSPR / Robin O’Neill / transmisja live
S3Abonament
12:00
NOSPR / Robin O’Neill / transmisja live
Sala koncertowa
Poniedziałek
Jazz Band Młynarski - Masecki (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
20:00
Jazz Band Młynarski - Masecki (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Wtorek
JazzKLUB / Trio Jazzowe Marcina Maseckiego (koncert odwołany)
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
JazzKLUB / Trio Jazzowe Marcina Maseckiego (koncert odwołany)
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR / Lionel Bringuier / Piotr Tarcholik / Natalia Kurzac-Kotula / Tymoteusz Bies
S1Abonament
19:30
NOSPR / Lionel Bringuier / Piotr Tarcholik / Natalia Kurzac-Kotula / Tymoteusz Bies
Sala koncertowa
Piątek
Makowicz / Możdżer (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
19:30
Makowicz / Możdżer (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Niedziela
Bajka „Piotruś i wilk” / Arbore Art Quintet
Edukacja
/Grupa Rodzina
12:00
Bajka „Piotruś i wilk” / Arbore Art Quintet
Sala koncertowa
Wtorek
Anna Maria Jopek - Przestworza (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
18:00
Anna Maria Jopek - Przestworza (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Anna Maria Jopek - Przestworza (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
20:30
Anna Maria Jopek - Przestworza (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Środa
"Rhapsody in Deep Blue". O komponowaniu muzyki przez sztuczną inteligencję / Sławomir Wojciechowski
19:00
"Rhapsody in Deep Blue". O komponowaniu muzyki przez sztuczną inteligencję / Sławomir Wojciechowski
Sala kameralna
Czwartek
Hania Rani (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
18:00
Hania Rani (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Hania Rani (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
21:00
Hania Rani (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Piątek
NOSPR kameralnie / Schönberg, Bach, Britten & Elgar (koncert odwołany)
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Schönberg, Bach, Britten & Elgar (koncert odwołany)
Sala koncertowa