Czas na dokonanie płatności: 00:00
Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety
Logo 1 Logo 2 Logo 3 Logo 4

Sinatra with Matt Dusk (odwołany) - NOSPR

Sinatra with Matt Dusk (odwołany)

Wykonawcy
Matt Dusk – vocal

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany na 19.06.2021 koncert Sinatra with Matt Dusk w Katowicach zostaje odwołany z uwagi na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Wraz z Artystą wyrażamy szczerą nadzieję na jego szybki powrót do Polski, aby mógł zagrać w najpiękniejszych salach koncertowych, a my mogli rozpływać się w rytm takich melodii jak “Fly Me To The Moon”. 

Wszystkie zakupione bilety można zwracać w miejscach zakupu.


Dziękujemy za okazaną wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.   

Zespół Good Taste Production 

Sinatra w wykonaniu Matta Duska! Wiosną 2020 roku zapraszamy na trzy wyjątkowe koncerty promujące nadchodzący album artysty z przebojami wybitnego wokalisty.

Doskonale znany w Polsce kanadyjski wokalista Matt Dusk od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi hitami pochodzącymi z kilku albumów – Złotych, a nawet Platynowych. I właśnie teraz, kiedy jego publiczność powiększa się z każdym nowym wydawnictwem, Matt proponuje wycieczkę w czasy, w których u szczytu popularności był jego idol – Frank Sinatra. W czasy elegancji i zmysłowości, zadymionych klubów Las Vegas z lat 60-tych, gdy na listach przebojów królowały dzisiejsze standardy - Come Fly With Me, I’ve Got You Under My Skin, czy Fly Me To The Moon.

Umieszczony na płycie Sinatra zestaw hitów zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Dzięki Mattowi odtwarzamy na nowo najlepsze momenty z jego życia, od czasu kiedy zawładnął sercami nastolatek (ze względu na wysokie skarpetki nazywanych Bobbysoxers) po czas, gdy stał się jednym z członków The Rat Pack, nieformalnej grupy piosenkarzy i aktorów, do której należeli m.in. Humphrey Bogart czy Judy Garland. Niewybredne żarty, koktajle, żetony do blackjacka – wszystko to tworzyło atmosferę oddaną także na tym krążku.

„Śpiewałem te piosenki od kiedy stać mnie było na wypożyczenie smokingu” mówi Matt. „Nie ma nic bardziej swingującego, niż wejście na scenę, na której zespół intonuje już standard, który znają wszyscy. Show, który nagraliśmy jest hołdem złożonym muzyce, muzykom i wspomnieniom z tamtych czasów”.

Z 12 albumami w dyskografii, Matt Dusk prezentuje teraz nagrania artysty, który jest jego największą inspiracją. „Piosenki Franka są z nami od dekad i wykonywaniu ich towarzyszy wiele zabawnych historii. Niektóre śpiewałem swojej córce, gdy się urodziła, inne wykonywałem na imprezach z okazji rozwodu” – śmieje się. Ale jedno jest pewne – z piosenkami Franka Sinatry łączy się wiele wspomnień, należących nie tylko do osób, które miały okazję poznać je wtedy, kiedy powstawały.

„Trudno wyobrazić sobie kogoś, kto nie wie kim był Sinatra. Ale z moich rozmów z ludźmi poniżej 30-stki wyłaniają się takie osoby. Chciałbym przedstawić im jako pierwszy kogoś, kto bez wątpienia był jednym z najważniejszych wokalistów XX wieku i inspiracją takich artystów, jak Bob Dylan czy U2. Wielka Muzyka nie umiera nigdy – tak jak i dorobek Franka.”

Najbliższe koncerty

Orkiestra Muzyki Nowej / Minimal music / Podróże w nieznane
Muzyka najnowsza / Mój Karnet
202518:00

Orkiestra Muzyki Nowej / Minimal music / Podróże w nieznane

Sala koncertowa

Kup bilet
JazzKLUB / Marcin Masecki Trio / Nowe wcielenie Theloniousa Monka
JazzKLUB / Mój Karnet
202519:30
Marcin Masecki z fortepianem

JazzKLUB / Marcin Masecki Trio / Nowe wcielenie Theloniousa Monka

Sala kameralna

Brak biletów
OrgaNOWA symfonia kina / Filmy krótkometrażowe Bustera Keatona
Koncerty organowe / Mój Karnet
202520:30
kadr z filmu Bustera Keatona

OrgaNOWA symfonia kina / Filmy krótkometrażowe Bustera Keatona

Sala koncertowa

Kup bilet
Festiwal Witolda Lutosławskiego „Łańcuch XXII”
NOSPR on Tour
202519:00
Witold Lutosławski

Festiwal Witolda Lutosławskiego „Łańcuch XXII”

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

AUKSO x Warszawska Orkiestra Sentymentalna / Piosenki przedwojennej Warszawy
Orkiestry gościnne / Mój Karnet
202519:30
Orkiestra ze swoimi instrumentami

AUKSO x Warszawska Orkiestra Sentymentalna / Piosenki przedwojennej Warszawy

Sala koncertowa

Brak biletów
Il Giardino Armonico / Antonini / Faust / Muzyka Antonia Vivaldiego
Muzyka dawna / Mój Karnet
202519:30

Il Giardino Armonico / Antonini / Faust / Muzyka Antonia Vivaldiego

Sala koncertowa

Brak biletów
RAZ DWA TRZY i ICON ORKIESTRA KAMERALNIE
Koncerty gościnne
202518:00

RAZ DWA TRZY i ICON ORKIESTRA KAMERALNIE / pod dyrekcją Huberta Kowalskiego

Sala koncertowa

Kup bilet
Wyznania gejszy i inne perełki X muzy
Koncerty kameralne / Mój Karnet
202519:30

Wyznania gejszy i inne perełki X muzy

Sala kameralna

Brak biletów
NOSPR / Bleuse / Mossakowski / Koncert tysiąca piszczałek
S1Abonament
202519:30
Karol Mossakowski przy organach NOSPR

NOSPR / Bleuse / Mossakowski / Koncert tysiąca piszczałek

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
Dźwięki w nas i wokół nas
Dźwięki w nas i wokół nas
202510:00

Dźwięki w nas i wokół nas

Sala warsztatowa NOSPR

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading