Próba otwarta NOSPR dla szkół - NOSPR
Próba otwarta NOSPR dla szkół
Informujemy, że pula miejsc na wydarzenie została wyczerpana.
Jak wygląda praca orkiestry od kuchni? Jakie zasady obowiązują w zespole symfonicznym? Jaka jest rola dyrygenta? Kim jest koncertmistrz, inspektor, stage manager i producent? Po co muzykom nutoteka? Próby otwarte są wydarzeniami dla wszystkich, których nurtują powyższe pytania. W trakcie listopadowego spotkania będziemy się przyglądać i przysłuchiwać pracy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach pod kierunkiem Maciej Tomasiewicza nad kompozycjami Manuela de Falli, Joaquína Rodrigo oraz Ottorina Respighiego.
Wydarzenie cykliczne, dla grup szkolnych. Do udziału zapraszamy uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Wydarzenia bezpłatne w ramach projektu „NOSPR dostępny” realizowanego w ramach programu Kultura dostępna - dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
Najbliższe wydarzenia edukacyjne
Edukacyjny koncert symfoniczny dla szkół
Sala koncertowa
Edukacyjny koncert symfoniczny dla szkół
Sala koncertowa
"Przyjaciel, którego nie było" / przedstawienie muzyczne na podstawie opowiadania Roksany Jędrzejewskiej–Wróbel
Sala kameralna
Brak biletówFerie w NOSPR / Warsztaty dla niemowląt
Sala warsztatowa NOSPR
Ferie w NOSPR / Warsztaty dla dzieci
Sala warsztatowa NOSPR
Ferie w NOSPR / Warsztaty ze zwiedzaniem
NOSPR
Ferie w NOSPR / Warsztaty ze zwiedzaniem
NOSPR
Grupa Rodzina mini / (dzieci 18 miesięcy – 2,5 lat)
Sala kameralna
Grupa Rodzina mini / (dzieci 2,5 - 4 lat)
Sala kameralna