Dźwięki w nas i wokół nas warsztaty dla rodzin z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi - NOSPR
Dźwięki w nas i wokół nas / warsztaty dla rodzin z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi
Pragniemy, by NOSPR był przyjazny i otwarty dla jak największej grupy odbiorców, właśnie dlatego powstał nowy cykl muzycznych spotkań, na które zapraszamy rodziny ze specjalnymi potrzebami. W czasie tych 45 minutowych warsztatów w centrum znajdą się barwy, faktury i odcienie muzyki. Będziemy bawić się muzyką, grać na instrumentach, tworzyć, słuchać siebie i innych.
Warsztaty skierowane są do dzieci neuroatypowych, z niepełnosprawnościami oraz wyzwaniami sensorycznymi, komunikacyjnymi i społecznymi. Spotkania będą prowadzone przez certyfikowanego muzykoterapeutę. Do wspólnego tworzenia, słuchania i zabawy, a także do chwilowego zatrzymania przy kojących dźwiękach w bezpiecznej przestrzeni zapraszamy dzieci w wieku 3–6 lat wraz z rodzicami.
Bilety w cenie 1 zł w sprzedaży na miesiąc przed planowanym wydarzeniem, tylko w kasie NOSPR – osobiście lub pod numerami telefonu: 32 73 25 312 lub 32 73 25 320.
Najbliższe wydarzenia edukacyjne

Kalejdoskop / „Przyjaciel, którego nie było” / starsze przedszkolaki i klasy 1-3
Sala kameralna

Kalejdoskop / „Przyjaciel, którego nie było” / starsze przedszkolaki i klasy 1-3
Sala kameralna

Kalejdoskop / „Harfy i Harpa” / klasy 1-3
Sala kameralna

Kalejdoskop / „Harfy i Harpa” / klasy 4-8
Sala kameralna

Razem wśród dźwięków / dzieci od 6 do 18 miesięcy
Sala kameralna