Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Kalendarz - NOSPR

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. 12
  13. 13
  14. 14
  15. 15
  16. 16
  17. 17
  18. 18
  19. 19
  20. 20
  21. 21
  22. 22
  23. 23
  24. 24
  25. 25
  26. 26
  27. 27
  28. 28
  29. 29
Wtorek
Wójciński/Szmańda Quartet
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

Wójciński/Szmańda Quartet

Sala kameralna

Ostatnie bilety
Czwartek
NOSPR Kameralnie / Brahms/Saint-Saëns/Beethoven
NOSPR kameralnie
/
Mój Karnet
19:30

NOSPR Kameralnie / Brahms/Saint-Saëns/Beethoven

Sala kameralna

Brak biletów
Sobota
Akiko Ebi
Po mistrzowsku
/
Mój Karnet
19:30

Akiko Ebi

Sala koncertowa

Brak biletów
Niedziela
NOSPR / Ola Rudner / Antônio Meneses
S3Abonament
12:00

NOSPR / Ola Rudner / Antônio Meneses

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis
JazzKLUB
19:30

Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis

Sala koncertowa

Brak biletów
Czwartek
ISKIERKA Symfonicznie
Koncerty zewnętrzne
18:00

ISKIERKA Symfonicznie

Sala koncertowa

Brak biletów
Piątek
Ikony muzyki - Poeci rocka
Koncerty zewnętrzne
18:00

Ikony muzyki - Poeci rocka

Sala koncertowa

Brak biletów
Ikony muzyki - Poeci rocka
Koncerty zewnętrzne
20:30

Ikony muzyki - Poeci rocka

Sala koncertowa

Ostatnie bilety
Sobota
AUKSO in MOTION - FILMOTION-teka
AUKSO
/
Mój Karnet
19:30

AUKSO in MOTION - FILMOTION-teka

Sala koncertowa

Ostatnie bilety

Wydarzenia archiwalne

Sobota 2020
Koncert karnawałowy
18:00

Koncert karnawałowy

Sala koncertowa

Wtorek 2020
Erik Friedlander’s Throw a Glass
JazzKLUB
/
Mój Karnet
19:30

Erik Friedlander’s Throw a Glass

Sala kameralna

Czwartek 2020
NOSPR / Bertrand de Billy / Pascal Rogé
S1Abonament
19:30

NOSPR / Bertrand de Billy / Pascal Rogé

Sala koncertowa

Piątek 2020
Philippe Herreweghe / Orchestre des Champs-Élysées
Muzyka Dawna
/
Mój Karnet
19:30

Philippe Herreweghe / Orchestre des Champs-Élysées

Sala koncertowa

Poniedziałek 2020
Adam Kałduński / Koncert laureata Ogólnopolskiego Konkursu im. Fryderyka Chopina
Scena Młodych
19:30

Adam Kałduński / Koncert laureata Ogólnopolskiego Konkursu im. Fryderyka Chopina

Sala kameralna

Środa 2020
Podróże Szeherezady
Edukacja
/
Kalejdoskop
09:30

Podróże Szeherezady

Sala kameralna

Podróże Szeherezady
Edukacja
/
Kalejdoskop
11:00

Podróże Szeherezady

Sala kameralna

Czwartek 2020
Gabriel Fauré - La musique de chambre
NOSPR kameralnie
/
Mój Karnet
19:30

Gabriel Fauré - La musique de chambre

Sala kameralna

Piątek 2020
NOSPR / Domingo Hindoyan
S2Abonament
19:30

NOSPR / Domingo Hindoyan

Sala koncertowa

Sobota 2020
Kwartet Śląski / János Bálint
Kwartet Śląski
/
Mój Karnet
18:00

Kwartet Śląski / János Bálint

Sala kameralna

Niedziela 2020
Co w trawie piszczy?
Grupa Rodzina
11:00

Co w trawie piszczy?

Sala kameralna

Co w trawie piszczy?
Edukacja
/
Grupa Rodzina
12:30

Co w trawie piszczy?

Sala kameralna

Jak z filmu / Walentynki w NOSPR
17:30

Jak z filmu / Walentynki w NOSPR

Sala koncertowa

Jak z filmu / Walentynki w NOSPR
20:00

Jak z filmu / Walentynki w NOSPR

Sala koncertowa

Filtruj

Abonament


Cykle

Zespoły rezydenckie

Festiwale

Przestrzenie

0
Loading