Kalendarz - NOSPR
Wtorek
Zaduszki Jazzowe / Sylvie Courvoisier Trio
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
Zaduszki Jazzowe / Sylvie Courvoisier Trio
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR / Lawrence Foster / Elisabeth Kulman / Jochen Schmeckenbecher (koncert odwołany)
S1Abonament
19:30
NOSPR / Lawrence Foster / Elisabeth Kulman / Jochen Schmeckenbecher (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Sobota
NOSPR / Lawrence Foster / Paul Lewis / Grafenegg Festival (koncert odwołany)
NOSPR on Tour
18:30
NOSPR / Lawrence Foster / Paul Lewis / Grafenegg Festival (koncert odwołany)
Grafenegg Auditorium
Kyohei Sorita / Recital laureata II nagrody XVIII Konkursu Chopinowskiego
Po mistrzowsku
19:30
Kyohei Sorita / Recital laureata II nagrody XVIII Konkursu Chopinowskiego
Sala koncertowa
Niedziela
Niedziela z beatboxem. ZooPlan
Edukacja
/Grupa Rodzina
16:00
Niedziela z beatboxem. ZooPlan
Sala koncertowa
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Ensemble Kompopolex
Festiwal Prawykonań
18:00
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Ensemble Kompopolex
Sala kameralna
Wtorek
Środa
Piątek
Leonora Armellini / Recital laureatki V nagrody XVIII Konkursu Chopinowskiego
Po mistrzowsku
19:30
Leonora Armellini / Recital laureatki V nagrody XVIII Konkursu Chopinowskiego
Sala koncertowa
Sobota
Kwartet Śląski / Tymoteusz Bies
Kwartet Śląski
/Mój Karnet
18:00
Kwartet Śląski / Tymoteusz Bies
Sala kameralna
Niedziela
Sinfonia Varsovia / Jerzy Maksymiuk
S3Abonament
12:00
Sinfonia Varsovia / Jerzy Maksymiuk
Sala koncertowa
Po mistrzowsku / Ewa Pobłocka / Bach - Das Wohltemperierte Klavier (koncert odwołany)
Po mistrzowsku
/Mój Karnet
18:00
Po mistrzowsku / Ewa Pobłocka / Bach - Das Wohltemperierte Klavier (koncert odwołany)
Sala kameralna
Poniedziałek
Scena młodych / Cracow Golden Quintet
Edukacja
/Scena Młodych
19:30
Scena młodych / Cracow Golden Quintet
Sala kameralna
Środa
Czwartek
NOSPR kameralnie / Beethoven, Mahler & Sznitke
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR kameralnie / Beethoven, Mahler & Sznitke
Sala kameralna
Piątek
Sobota
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Camerata Silesia / Anna Szostak
Festiwal Prawykonań
/Camerata Silesia
19:30
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Camerata Silesia / Anna Szostak
Sala kameralna
NOSPR / Anu Tali / Festiwal Eufonie
NOSPR on Tour
19:30
NOSPR / Anu Tali / Festiwal Eufonie
Filharmonia Narodowa
Niedziela
Podróż poza granice klasyki – Mahler Mixtape / Jakob Kullberg & Jakob Bangsø
16:00
Podróż poza granice klasyki – Mahler Mixtape / Jakob Kullberg & Jakob Bangsø
Sala kameralna
Martín García García / Recital laureata III nagrody XVIII Konkursu Chopinowskiego
Po mistrzowsku
18:00
Martín García García / Recital laureata III nagrody XVIII Konkursu Chopinowskiego
Sala koncertowa
Poniedziałek
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / OMN / Szymon Bywalec (koncert odwołany)
Festiwal Prawykonań
/Orkiestra Muzyki Nowej
19:30
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / OMN / Szymon Bywalec (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Wtorek
Piątek
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Klangforum Wien / Tim Anderson
Festiwal Prawykonań
19:30
9. Festiwal Prawykonań „Polska muzyka najnowsza” / Klangforum Wien / Tim Anderson
Sala koncertowa
Sobota
ECHO Rising Stars / Simply Quartet
ECHO Rising Stars
/Mój Karnet
19:30
ECHO Rising Stars / Simply Quartet
Sala kameralna
Poniedziałek
VIVALDI – MORRICONE / Mistrzowie muzycznych krajobrazów
Koncerty zewnętrzne
17:00
VIVALDI – MORRICONE / Mistrzowie muzycznych krajobrazów
KUP BILET
VIVALDI – MORRICONE / Mistrzowie muzycznych krajobrazów
Koncerty zewnętrzne
20:00
VIVALDI – MORRICONE / Mistrzowie muzycznych krajobrazów
KUP BILET