Kalendarz - NOSPR
Środa
Bamberger Symphoniker (koncert odwołany)
Koncerty zewnętrzne
19:30
Bamberger Symphoniker (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Czwartek
Koncert edukacyjny dla Miasta Katowice (koncert odwołany)
12:00
Koncert edukacyjny dla Miasta Katowice (koncert odwołany)
Sala koncertowa
NOSPR Kameralnie (koncert odwołany)
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR Kameralnie (koncert odwołany)
Sala kameralna
Sobota
Niedziela
Amsterdam Sinfonietta / Lucas Jussen and Arthur Jussen (koncert odwołany)
S3Abonament
12:00
Amsterdam Sinfonietta / Lucas Jussen and Arthur Jussen (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Filmowe rytmy (koncert odwołany)
Edukacja
/Grupa Rodzina
12:00
Filmowe rytmy (koncert odwołany)
Sala kameralna
Środa
Martin Haselböck / Wiener Akademie (koncert odwołany)
Koncerty zewnętrzne
19:30
Martin Haselböck / Wiener Akademie (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Czwartek
NOSPR Kameralnie (koncert odwołany)
NOSPR kameralnie
19:30
NOSPR Kameralnie (koncert odwołany)
Sala kameralna
Wtorek
Kamil Piotrowicz Sextet (koncert odwołany)
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
Kamil Piotrowicz Sextet (koncert odwołany)
Sala kameralna
Czwartek
Six Pianos (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
20:00
Six Pianos (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Piątek
NOSPR / Domingo Hindoyan / Pacho Flores (koncert odwołany)
S2Abonament
19:30
NOSPR / Domingo Hindoyan / Pacho Flores (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Sobota
350. rocznica śmierci Bartłomieja Pękiela (koncert odwołany)
Camerata Silesia
/Mój Karnet
19:30
350. rocznica śmierci Bartłomieja Pękiela (koncert odwołany)
Sala kameralna
Niedziela
Otto Katzameier (koncert odwołany)
Orkiestra Muzyki Nowej
/Mój Karnet
18:00
Otto Katzameier (koncert odwołany)
Sala kameralna
Jazz Band Młynarski - Masecki (koncert przeniesiony)
Koncerty zewnętrzne
19:00
Jazz Band Młynarski - Masecki (koncert przeniesiony)
Sala koncertowa
Poniedziałek
Koncert Laureatów VI Warszawskiego Forum Muzyki Kameralnej (koncert odwołany)
Scena Młodych
19:30
Koncert Laureatów VI Warszawskiego Forum Muzyki Kameralnej (koncert odwołany)
Sala kameralna
Artur Rojek / Kundel (koncert przełożony)
Koncerty zewnętrzne
20:00
Artur Rojek / Kundel (koncert przełożony)
Sala koncertowa
Środa
Dziadek do orzechów (koncert odwołany)
Edukacja
/Kalejdoskop
09:30
Dziadek do orzechów (koncert odwołany)
Sala kameralna
Dziadek do orzechów (koncert odwołany)
Edukacja
/Kalejdoskop
11:00
Dziadek do orzechów (koncert odwołany)
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR / Gabriel Chmura / Piotr Pławner (koncert odwołany)
S1Abonament
19:30
NOSPR / Gabriel Chmura / Piotr Pławner (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Piątek
Chór Polskiego Radia / Vincent Dumestre (koncert odwołany)
Muzyka Dawna
/Mój Karnet
19:30
Chór Polskiego Radia / Vincent Dumestre (koncert odwołany)
Sala kameralna
Sobota
AUKSO / Jacaszek (koncert odwołany)
AUKSO
/Mój Karnet
19:30
AUKSO / Jacaszek (koncert odwołany)
Sala koncertowa
Niedziela
Eliot Quartett (koncert odwołany)
Po mistrzowsku
/Mój Karnet
18:00
Eliot Quartett (koncert odwołany)
Sala kameralna
Wtorek
9. Katowice JazzArt Festival (koncert odwołany)
JazzKLUB
/Mój Karnet
19:30
9. Katowice JazzArt Festival (koncert odwołany)
Sala kameralna
Czwartek
NOSPR Kameralnie (koncert odwołany)
NOSPR kameralnie
/Mój Karnet
19:30
NOSPR Kameralnie (koncert odwołany)
Sala koncertowa