Cześć!

Jestem NOSPR AI

Pierwsza sztuczna inteligencja, z którą możesz porozmawiać o muzyce klasycznej (i nie tylko).

Dowiedz się WIĘCEJ

ai nospr
Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Aktualność - NOSPR

Urodziny Beethovena - ogłaszamy konkurs na Facebooku NOSPR

Regulamin konkursu (pdf)

Uwaga konkurs!!!

Kiedy zapytaliśmy Marca Coppeya, o to, kim jest dla niego Beethoven powiedział: "Na różnych etapach życia inaczej patrzę na jego muzykę, ale nigdy nie opuściło mnie poczucie, że muzyka Beethovena jest niezbędna do życia."

Jeśli zgadzasz się z Marcem Coppeyem, weź udział w naszym konkursie! Odpowiedz na pytanie: Dlaczego muzyka Beethovena jest niezbędna do życia? Swoją odpowiedź zamieść w komentarzu pod tym postem. Nie zapomnij dodać, że akceptujesz regulamin konkursu. Autorów i autorki pięciu najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy limitowaną edycją najnowszej płyty Marca Coppeya i NOSPR, która została zarejestrowana podczas zeszłorocznego koncertu w NOSPR. Płyta ma swoją oficjalną premierę dopiero w styczniu, ale Marc Coppey przywozi kilka egzemplarzy wcześniej, specjalnie dla Państwa. Na odpowiedzi czekamy do 20 grudnia, do 23.59!

Świętujmy razem urodziny Beethovena!

Co słychać ?

Żegnamy Elżbietę Markowską

Żegnamy Elżbietę Markowską

Informacje o zwrotach biletów

Informacje o zwrotach biletów

Nabór na stanowisko - Specjalista ds. projektów IT

Nabór na stanowisko - Specjalista ds. projektów IT

100

Potrzebujemy podstawowych danych
0
Loading