Ta strona korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Przeczytaj więcej.
Bilety

Aktualność - NOSPR

Sprzedaż abonamentów została zakończona.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że sprzedaż abonamentów została zakończona.

Dziękujemy za zainteresowanie, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Chcemy serdecznie powitać Państwa w gronie abonamentowiczów NOSPR i życzyć sezonu pełnego pięknych przeżyć!

Koncerty abonamentowe to jak zwykle znakomity program i artyści, którzy zapewnią nam nielimitowaną ilość wrażeń zachwycając nas swoimi interpretacjami. Z myślą o wyjątkowości koncertów w tym sezonie postanowiliśmy zwiększyć pulę sprzedawanych abonamentów. Tym większą radością dla nas jest więc fakt, że zostały one wyprzedane w tak krótkim czasie.

Informujemy, że bilety na pojedyncze koncerty będą dostępne w sprzedaży już w poniedziałek 16 września w kasach biletowych NOSPR i online.

Jednocześnie przypominamy, że nowa oferta - Mój karnet pozostanie w sprzedaży przez cały sezon, do momentu kiedy w kalendarzu pozostanie wystarczająca  liczba koncertów by stworzyć karnet.

Szukaj koncertów oznaczonych jako dostępne w ofercie Mój karnet i skomponuj swój własny, niezapomniany sezon w NOSPR!

Co słychać ?

Konkurs na stanowisko: Muzyk orkiestrowy tutti - fagot

Konkurs na stanowisko: Muzyk orkiestrowy tutti - fagot

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia z siedzibą w Katowicach ogłasza konkurs na stanowisko: Muzyk orkiestrowy tutti - fagot

Ważna informacja o parkingach

Ważna informacja o parkingach

Nabór na stanowisko Specjalisty ds. obsługi sceny

Nabór na stanowisko Specjalisty ds. obsługi sceny

0
Loading